Autosedačka Britax Romer i-Size, Cool Flow - Blue 2020

Novinka
Dostupnosť
Do 3 dní
439,00€
365,83€ bez DPH

Desiatový box
+ ZADARMO k objednávke
Desiatový box
v hodnote 12,90€

Detský desiatový box Frozen alebo Prasiatko peppa. Výborný na udržanie čerstvých potravín, skladovania a prepravy potravín všetkého druhu. Bezpečné zaklapnutie pomocou klipsy, jednoduché otváranie a zatváranie.

ZOPA - Organizér na sedadlo + vrecko na tablet
+ ZADARMO k objednávke
Clona do auta AKUKU
+ ZADARMO k objednávke
Clona do auta AKUKU
v hodnote 4,50€

Slnečné clony na skle chránia pred nadmerným množstvom slnečného žiarenia dopadajúceho do auta, a tým znižujú prehrievanie.

Autosedačka Britax-Römer Advansafix i-Size


Nová autosedačka ADVANSAFIX i-SIZE je založená na ocenenom systéme ADVANSAFIX IV R, ide o ďalší krok v bezpečnosti. ADVANSAFIX i-SIZE, bola schválená podľa nového nariadenia i-Size (R129), a preto bola testovaná podľa ešte prísnejších kritérií.

Ponúka väčšiu bezpečnosť vďaka predĺženému využitiu až do 21 kg pre batoľatá a XP-PAD pre staršie deti.


Maximálna bezpečnosť - každý deň
Bezpečnosť vášho dieťaťa je pre nás nanajvýš dôležitá. Preto bola nová ADVANSAFIX i-SIZE vyvinutá a schválená podľa nového štandardu i-Size (R129) a je tiež vybavená pokročilými bezpečnostnými funkciami, ako sú XP-PAD, SecureGuard a SICT, ktoré poskytujú najlepšiu možnú ochranu pri akejkoľvek nehode. Vaše dieťa môže ďalej ťažiť z bezpečnosti päťbodového postroja dlhšie, pretože sedačka bola navrhnutá na používanie s pásmi do 21 kg.

Maximum safety – every day

Extra pohodlie a flexibilita - pre každú rodinu
ADVANSAFIX i-SIZE ponúka maximálne pohodlie pre vaše dieťa spolu s úplnou flexibilitou. Vďaka funkcii FLIP & GROW môžete ľahko prejsť z integrovaného 5-bodového postroja na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla, keď sa vaše dieťa presúva do ďalšej fázy. A pretože pri zmene stupňov nemusia byť zo sedadla odstránené žiadne časti, je možné sedadlo kedykoľvek prestaviť späť.

Extra comfort & flexibility – for every family

Kvalita - Vyrobené v Nemecku
Aby sme zaručili najvyššiu možnú kvalitu, celý proces vývoja produktu udržujeme pod jednou strechou, od počiatočnej myšlienky až po hotový výrobok. Naše autosedačky sú navyše pravidelne testované v našom vlastnom najmodernejšom testovacom zariadení v spoločnosti Britax Römer v Nemecku.

Quality – Made in Germany


Vlastnosti:

 • Odporúčané pre deti od 15 mesiacov do 12 rokov
 • Systém Britax Römer Pivot Link ISOFIX: V prípade nárazu nasmeruje náš patentovaný systém Pivot Link ISOFIX silu najprv smerom dole (1), do sedadla vozidla a potom smerom dopredu (2), a to jemnejšie - výrazne sa tým znižuje riziko poranenia hlavy a krku pre vaše dieťa.
 • Rýchlo odnímateľný poťah: Na ceste sa môžu veci poriadne zašpiniť. Nápoje sa môžu rozliať a deti môžu ochorieť. Preto sme navrhli poťah sedadla, ktorý sa dá prať v práčke a ktorý sa dá ľahko zložiť bez odstránenia popruhu, takže ho môžete rýchlo vyčistiť a vydať sa na cestu.
 • 5-bodový bezpečnostný pás
 • FLIP & GROW: Keď vaše dieťa dosiahne 15 kg a najviac 18 kg, musíte z integrovaného 5-bodového postroja prejsť na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla, aby ste zaistili svoje dieťa v sedadle. Vďaka funkcii FLIP & GROW je to teraz možné v niekoľkých jednoduchých krokoch. Stačí nastaviť opierku hlavy a uložiť popruh do operadla tak, aby sa nestratil. Potom prepnite nastavovaciu dosku FLIP & GROW tak, aby bol SecureGuard nad sedadlom a ste pripravení ísť.
 • EasyRecline: EasyRecline je vhodný pre všetky vekové kategórie a umožňuje vám nastaviť sedadlo do troch pohodlných polôh. Dokonca aj s dieťaťom na sedadle a bez toho, aby ste museli upravovať funkciu Top Tether - to je úplne výhodné pre deti aj rodičov.
 • Top Tether: Horný popruh minimalizuje rotáciu autosedačky a tak znižuje možné zranenia v oblasti hlavy a krku v prípade kolízie. Vďaka svojim dvojitým kotviacim bodom ponúka Top Tether v tvare písmena V ešte väčšiu stabilitu a bezpečnosť pre vaše dieťa ako sedadlo s konvenčnými povrazmi.
 • Opierka hlavy v tvare V.: Naše hlavové opierky v tvare písmena V, ktoré sú špeciálne navrhnuté na ovládanie pohybu hlavy dieťaťa, zaisťujú optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu a zároveň poskytujú maximálne pohodlie. Navyše, opierka hlavy a sedadlá sa dajú ľahko nastaviť z prednej časti sedadla tak, aby vyhovovali výške vášho dieťaťa.
 • Ochrana proti spätnému nárazu: Naše zosilňovače chrbtovej ochrany chránia vaše dieťa 3 spôsobmi: poťah sedadla poskytuje dieťaťu ochranu hlavy a bedra, najmä v prípade bočného nárazu; horné a dolné vodiace pásy zabezpečujú správne umiestnenie bezpečnostného pásu; a čalúnená opierka hlavy poskytuje bezpečnosť a pohodlie pre hlavu a krk dieťaťa.
 • Pokročilá ochrana proti bočným nárazom - SICT: Naša SICT ponúka vynikajúcu ochranu vášho dieťaťa v prípade bočného nárazu. Znižuje nárazové sily tým, že minimalizuje vzdialenosť medzi autom a sedadlom automobilu a deformuje sa, aby absorboval energiu skôr, ako sa dostane k vášmu malému. Ak chcete využiť ochranu, jednoducho nastavte SICT na boku autosedačky najbližšie k dverám.
 • SecureGuard: SecureGuard pomáha chrániť citlivú oblasť brucha dieťaťa pridaním ďalšieho - štvrtého kontaktného bodu k 3-bodovému bezpečnostnému pásu. Udržiavaním brušného pásu v optimálnej polohe nad panvovými kosťami vášho dieťaťa SecureGuard pomáha znižovať brušné sily v prípade čelného nárazu až o 35% * a zároveň umožňuje dieťaťu voľný pohyb počas cesty

 • Mäkké podložky na hrudník s neoprénovým výkonom: Naše nové, mäkké neoprénové podložky na hrudník sa pohodlne zmestia na hrudník vášho dieťaťa. Pomáhajú redukovať pohyb dieťaťa v prípade kolízie a zvyšujú ešte väčšie pohodlie päťbodového postroja. Navyše ich možno ľahko vybrať na pranie bez narušenia postroja.
 • Jedinečná ochrana krku a hrudníka: Napriek dobrému plánovaniu a starostlivej jazde sa nikdy nemôžete pripraviť na zrážku. Na ochranu citlivej oblasti krku vášho dieťaťa v prípade čelného nárazu vyvinula Britax Römer penovú podložku absorbujúcu otrasy. Zabraňuje nárazu brady vášho dieťaťa na hruď a absorbuje až 30% * energie. Trhaný pohyb hlavy smerom dopredu je obmedzený a krk je chránený. Súčasne poskytuje ďalšie čalúnenie okolo okrajov bezpečnostného pásu.


Parametre:

 • pre deti od 15 mesiacov do 12 rokov
 • Inštalácia smerujúca dopredu 76 - 150 cm
 • Hmotnosť: 11kg
 • Rozmery (V x Š x H): 60 - 83 x 44 x 47 cm
Značka Britax / Römer

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar mali na sklade, doručený mi bol na druhý deň, super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Úplne super, najlepšie ceny, vždy nejaká akcia, darček, super jasná komunikácia, o každom kroku informovali, nakúpila som už 2x a budem určite ešte...

Overený zákazník,

v stredu objednane v štvrtok doručene. Skvele

Overený zákazník,