Ľutujeme, neboli nájdené žiadne produkty.

Autosedačka Concord TRANSFORMER  T

NOVÝ CONCORD TRANSROFMER T: INOVOVANÁ TECHNOLÓGIA – JEDNODUCHO PRE KAŽDÉHO
CONCORD TRANSFORMER T ponúka inovačnú technológiu za priazninú cenu: rovnako ako dva modely CONCORD TRANSFORMER XT-PRO a XT, je autosedačka vybavená systémom VARIOSIZE pre pohodlné nastavenie veľkosti. Výška opierky hlavy, výška a šírka ramenných chráničov sú plynule nastaviteľné – všetky tieto dôležité funkcie sú ovládané pneumatickým systémom, ktorému stačí jednoduché stlačenie tlačidla. CONCORD TRANSFORMER T je vybavený systémom TWINFIX a ideálnym sklonom sedáka pre pohodlné sedenie a relaxáciu.

Nemecká značka CONCORD spĺňa aj tie najvyššie štandardy kvality. Vďaka nadčasovému designu, prepracovanej technológii a funkčnosti je vyhľadávaná  mnohými známymi osobnosťami (Ivana Gottova, Ilona Csaková, Zuzana Belohorcová).

Autosedačka CONCORD TRANSFORMER T je víťazom Eurotestu

Výsledky testu 2010: celková známka 1,8 (dobrý) a hodnotenie ako ‘Veľmi dobrý’ pre manipuláciu a komfort.
Eurotest, ktorý prevádza Stiftung Warentest, ADAC a ÖAMTC, je najvýznamnejším každoročným posúdením bezpečnosti a kvality detských autosedačiek. CONCORD TRANSFORMER T je celkovým víťazom vo svojej kategórii, ktorá obsahovala celkom 18 detských autosedačiek. Bol ohodnotený známkou 1,8 (dobrý), čo je nejlepší celkový výsledok testu pre skupinu II/III.

Zaradenie autosedačky Concord TRANSFORMER T

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlosť, komunikácia, výhodná cena

Overený zákazník,

perfektny a seriozny pristup k zakazníkovi skvele ceny darcek

Overený zákazník,

Rýchlosť dodania Cena

Overený zákazník,