Ľutujeme, neboli nájdené žiadne produkty.

Autosedačka Concord TRANSFORMER  T

NOVÝ CONCORD TRANSROFMER T: INOVOVANÁ TECHNOLÓGIA – JEDNODUCHO PRE KAŽDÉHO
CONCORD TRANSFORMER T ponúka inovačnú technológiu za priazninú cenu: rovnako ako dva modely CONCORD TRANSFORMER XT-PRO a XT, je autosedačka vybavená systémom VARIOSIZE pre pohodlné nastavenie veľkosti. Výška opierky hlavy, výška a šírka ramenných chráničov sú plynule nastaviteľné – všetky tieto dôležité funkcie sú ovládané pneumatickým systémom, ktorému stačí jednoduché stlačenie tlačidla. CONCORD TRANSFORMER T je vybavený systémom TWINFIX a ideálnym sklonom sedáka pre pohodlné sedenie a relaxáciu.

Nemecká značka CONCORD spĺňa aj tie najvyššie štandardy kvality. Vďaka nadčasovému designu, prepracovanej technológii a funkčnosti je vyhľadávaná  mnohými známymi osobnosťami (Ivana Gottova, Ilona Csaková, Zuzana Belohorcová).

Autosedačka CONCORD TRANSFORMER T je víťazom Eurotestu

Výsledky testu 2010: celková známka 1,8 (dobrý) a hodnotenie ako ‘Veľmi dobrý’ pre manipuláciu a komfort.
Eurotest, ktorý prevádza Stiftung Warentest, ADAC a ÖAMTC, je najvýznamnejším každoročným posúdením bezpečnosti a kvality detských autosedačiek. CONCORD TRANSFORMER T je celkovým víťazom vo svojej kategórii, ktorá obsahovala celkom 18 detských autosedačiek. Bol ohodnotený známkou 1,8 (dobrý), čo je nejlepší celkový výsledok testu pre skupinu II/III.

Zaradenie autosedačky Concord TRANSFORMER T

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Komunikácia Ochota

Overený zákazník,

Super všetko

Overený zákazník,

Milý personál vedia poradiť dali viacero super možnosti, ceny super odber bol možný ihneď žiadne negatíva nemam

Overený zákazník,