Najpredávanejšie


Autosedačka Cybex Aton Q

CYBEX sa neuspokojí iba s úspechom fantastických produktov ako je napr mnohonásobne víťazná detská autosedačka CYBEX Aton 2, ktorá vyhrala testovanie Stiftung Warentest v skupine 0 +,  a bez ISOFIX základne v júni 2012 alebo jej nástupca CYBEX Aton 3. Namiesto toho sa snažia naďalej vylepšovať zdanlivo perfektné produkty. V kategórii bezpečnosti pri nehode bola dokonca autosedačka CYBEX Aton 2 ocenená ako "VERY GOOD" (veľmi dobré). Napriek tomu ich inžinieri naďalej analyzujú a zavádzajú najnovšie výskumy v oblasti detskej bezpečnosti, pre zabezpečenie a čo najlepšej možnej bezpečnosti vášho dieťaťa.  

Najnovší člen víťazných detských autosedačiek, CYBEX Aton Q kombinuje vylepšenú bezpečnosť a inovatívne funkčnosť s ikonických dizajnom.Najzásadnejším vylepšením je teleskopický L.S.P. System, ktorý v interakcii s výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy poskytuje najvyšší level bezpečnosti a komfortu.  

Detská autosedačka Aton Q zastáva maximum bezpečia a inovatívne technológie, zastrešené kultovou rodinou CYBEX PLATINUM.  

Technické parametry:

  • váha: 4,6 kg
  • dĺžka: 651 mm 
  • šírka: 439 - 511 mm
  • výška: 561 mm

ECE R-44/04

Vlastnosti : autosedačka pre deti od 0 do 13 kg

L.S.P System - lineárne ochrana pri bočnom náraze integrovaná skladacia XXL slnečná strieška s UVP50+

Priedušný poťah možno prať v práčke pri 30 °C integrované nastavenie výšky autosedačky možnost nejploššího úhlu mezi hlavou, krkem a hrudníkem dítěte

Inštalácia pomocou pripojenia ISOFIX alebo pomocou bezp. pásu výškovo nastaviteľná opierka hlavy (8 pozícií) energiu absorbujúca škrupina extrémne ľahká a priestraná kompatibilná s kočíkmi CYBEX a inými značkami kočíkov    

Aton Q ako Travel SystémPomocou jednoduchého adaptéru možno autosedačku Aton Q jednoducho premeniť na cestovný systém s kočíkmi Cybex Callisto, Onyx alebo Topaz. Aton Q je tiež kompatibilná s inými značkami, vátane kočíkov Bugaboo, Peg Pérego, Abc Design, Mamas & Papas, atď. Táto funkcia zaručuje ľahké, flexibilné a priestorovo úsporné riešenie na cestách aj doma.