Najpredávanejšie


Autosedačka Cybex Cloud Q

Detská autosedačka Cloud Q - nová definícia luxusného cestovania. Ergonomická pozícia takmer úplne poležiačky mimo vozidla. 

Automatické nastavenie výšky vo vnútri vozidla pre predčasne narodené a veľmi malé deti- 11 pozične výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným systémom pásov. 

Teleskopická lineárna ochrana pri bočnom náraze (LSP System)

Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška

Ako Travel system nielen s kočíkmi CYBEX. 

Vďaka pozícii takmer úplne poležiačky možno detskú autosedačku mimo vozidlo zmeniť na vaničku. Tento inovatívny cestovný systém dopĺňa teleskopická lineárny ochrana pri bočnom náraze. XXL slnečná strieška s UVP50 +. 11-pozičné výškovo nastaviteľná opierka hlavy, súčasne nastavuje dĺžku pásov a sklon pozície sedenia. Detská autosedačka tak rastie spolu s dieťaťom.  

Sklápacia opierka chrbta. Ergonomická pozície takmer úplne ležmo mimo vozidla.

Nová funkcia autosedačky Cloud Q umožňuje možnosť zmeny do horizontálnej pozície mimo vozidla. S dlhšou opierkou nôh a pozíciu takmer úplne ľahu môže dieťa pohodlne ležať v ergonomickej pozícii.

Uhol možno ľahko nastaviť jednou rukou bez nutnosti vybrať dieťa von z autosedačky, zatiaľ čo madlo na nosenie stále zostáva vo vzpriamenej polohe pre ľahšiu mobilitu. V kombinácii s kočíkmi CYBEX možno Cloud Q použiť, aj ako skvele vyzerajúci travel system. Vďaka možnosti sklopenia sa autosedačka premení na praktickú aa dômyselnou vaničku, pre prvé mesiace života dieťaťa. Dieťa môže v pokoji spať s optimálnou ochranou v ergonomickej pozícii.  

Cloud Q sa prispôsobí potrebám aj tých najcitlivejších novorodencov a predčasne narodených deti. Presun predčasne narodených a veľmi malých detí, ktorých krčné svalstvo a reflexy ešte nie sú úplne vyvinuté, je jednou z najväčších výziev pre bezpečnostné inžinierov. Prepadávanie hlavy dopredu počas spánku môže viesť k dýchacím problémom a je potrebné sa mu za každú cenu vyvarovať.

Spoločne s nemeckými lekárskymi špecialistami a pôrodnými asistentkami bola po zhrnutí zistení, získaných z mnohých testov vyvinutá nová funkcia, umožňujúca čo najplochejší uhol medzi hlavou, krkom a hrudníkom dieťaťom. Riziko dýchacích problémov je tak znížené. Nastavením opierky hlavy sa zmení aj uhol sedenia, vďaka čomu rastie autosedačka spoločne s dieťaťom. Pomocou tohto integrovanému automatickému nastavenie ponúka autosedačka dostatok priestoru a pohodlia aj pre väčšie deti.  

Teleskopický L.S.P. System

Teleskopická Lineárne ochrana pri bočnom náraze

Teleskopická Lineárne ochrana pri bočnom náraze (LSP System), v kombinácii s energiu absorbujúci škrupinou pohlcuje silu bočného nárazu.

Teleskopickú lineárnu ochrana pri bočnom náraze je možné individuálne nastaviť. Prvotné sily nárazu sú prenášané cez predĺžený bočný protektor, smerujúce ku dverám a potom sú rozložené na škrupine autosedačky. Flexibilná štruktúra materiálu detskej autosedačky potom absorbuje sily nárazu a odvádza ich preč od dieťaťa.   

Vďaka novej 11-pozične výškovo nastaviteľnej opierke hlavy s integrovaným systémom pásov sa dĺžka pásov automaticky mení podľa výšky opierky hlavy. To zabraňuje zbytočne zložitému vyvliekaniu a navliekaniu pásov a taktiež znižuje možnosť nesprávneho použitia.  

Zodpovedajúca integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška je dokonalá ochrana pred vetrom a slnkom s UVP50 +. Pre maximálnu ochranu detskej pokožky spĺňa XXL sklápacia slnečná strieška prísny Austrálsky štandard UVP50 +. Integrovaná, extra-veľká slnečná strieška elegantne mizne za farebné tienidlo. Striešku je možné úplne roztiahnuť, vďaka čomu poskytuje ochranu nielen pred slnkom, ale aj pred vetrom.  

Autosedačky PLATINUM pokračujú v tradícii módnych farieb spoločnosti CYBEX a prichádzajú vo veľkom výbere farieb v dvoch látkových prevedeniach.

  • Variant Comfort: mäkká a útulná varianta autosedačiek Platinum ponúka 10 farebných kombinácií. 
  • Variant Plus: variant Plus dostáva svoj charakteristický vzhľad vďaka exkluzívnej, veľmi odolné látke s keprových efektom vo vzhľade denim. Tieto detské autosedačky sú dostupné v 7 rôznych farbách.

Funkcie:

Travel System - Spoločne s kočíkom CYBEX PRIAM a ostatnými kočíky nielen od firmy CYBEX

Energiu absorbujúci škrupina - Absrobuje sily nárazu a chráni dieťa

Extra široké Y-pásy - s mäkkými poduškami

Príslušenstvo na dokúpenie: - Plastové zavádzače ISOFIX  

Parametre:

  • Dĺžka / šírka / výška: 665 x 440 x 403 mm
  • Váha: 5,4 kg

ECE R44 / 04, Sk. 0+

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Nosnosť: 13kg