Ľutujeme, neboli nájdené žiadne produkty.

Autosedačka Cybex Sirona

Autosedačka v pozícii proti smeru jazdy znižuje riziko zranenia v prípade čelnej zrážky o viac ako 80%, v porovnaní s bežným systémom pásov v pozícii v smere jazdy. Autosedačku CYBEX SIRONA môžete používať v pozícii proti smeru jazdy bezpečne od narodenia až do 18 kg (cca. 4 roky)

Výnimočná bezpečnosť s funkciou ochranného štítu a múdra funkčnosť. Priekopnícka autosedačka Sirona bola v najnovšom testovaní autosedačiek, ktorý vykonal Stiftung Warentest (6/2013), vyhlásená VÍŤAZOM TESTU v skupine 0 + / 1. * Podľa prieskumu, vykonaného švédskym cestovným a dopravným inštitútom - VTI (Rapport 489A, 2003)  

Jednoduchá nástupná & výstupná pozícia - 360 ° rotácia

Chytrý 360 ° rotačný systém uľahčuje život a menej namáha chrbát rodičov. Šikovný otočný mechanizmus uľahčuje premenu medzi pozíciami po a proti smeru jazdy bez nutnosti vybrať autosedačku. Nastupovanie a vystupovanie je tiež jednoduchšie, pretože možno autosedačku otočiť smerom k dverám iba s jedným cvaknutím.  

Inštalácia s jedným cvaknutím a pripojením ISOFIX - pre pozíciu v smere aj proti smere jazdy

Inštalácia s jedným cvaknutím a pripojením ISOFIX pre pozíciu po i proti smeru jazdy dovoľuje jednoduchú inštaláciu a zaručuje zvýšenú bezpečnosť.

Sirona je vo vozidle zaistená pomocou pripojenia ISOFIX a nevyžaduje tak žiadne ďalšie pripevnenie. Podpora vpredu napomáha absorbovať silu nárazu v prípade čelného stretnutia a zároveň poskytuje dodatočnú stabilitu. Táto upevňovacia technológia minimalizuje chyby pri inštalácii a zlepšuje ochranný efekt.  

Technológia Sedačka-k-rámu - priame spojenie medzi vozidlom a sedačkou

Inovatívna technológia Sedačka-k-rámu vytvára priame spojenie medzi sedačkou a rámom.

V prípade nehody je sila nárazu prenesená priamo do rámu, ktorý súčasne aktivuje bezpečnostné prvky vozidla a sedačky a tým začne proces prenášania sily v čo najskoršej fáze nehody. Patentované.  

Teleskopický L.S.P. Systém - Lineárna ochrana pri bočnom náraze

Teleskopická lineárne ochrana pri bočnom náraze (LSP System) absorbuje silu bočného nárazu vo veľmi skorej fáze (patentované).

Či už v pozícii po či proti smeru jazdy, lineárny ochranný systém pri bočnom náraze autosedačky CYBEX SIRONA zvyšuje úroveň bezpečnosti v prípade bočného nárazu. L.S.P. systém možno individuálne nastaviť podľa pozície sedačky a typu vozidla a v kombinácii s protektormi hlavy a ramien absorbuje silu bočného nárazu (patentované).  

Alternatíva - v smere jazdy - pre deti od 9-18 kg

V závislosti na postave a veľkosti môže mať dieťa v pozícii proti smeru jazdy nedostatok priestoru na nohy.

V prípade potreby možno autosedačku CYBEX Sirona používať tiež v pozícii po smere jazdy s bezpečnostným pultom - od 9-18 kg (cca. 9 mesiacov až 4 roky).  

Nastaviteľný bezpečnostný pult s technológiou ART - Bezpečnosť bez obmedzenia

Nastaviteľný bezpečnostný pult s technológiou ART rozumne znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzovania v pohybe dieťaťa (patentované). Vďaka novému integrovanému upevňovaciemu systému nie je naďalej potrebné pripevňovať pult oddelene.

V pozícii po smere jazdy je dieťa chránené nastaviteľným bezpečnostným pultom. Tento systém funguje podobne ako nafúknutý airbag, ktorý absorbuje energiu nárazu celou svojou plochou. V porovnaní s bežným 5-bodovým systémom pásov, je značne znížené pnutie krku. Navyše, v prípade nehody zabezpečuje nová technológia aktívne odozvy (ART), že je dieťa intuitívne zaistené v bezpečnej zóne autosedačky (patentované). Vďaka novému integrovanému upevňovaciemu systému, už nie je naďalej potrebné pripevňovať bezpečnostný pult spoločne s detskou autosedačkou (patentované).  

Funkcie:

  • Výškovo nastaviteľná opierka hlavy (10 pozícií)
  • Systém pásov s jedným zatiahnutím: poskytuje jednoduché a pohodlné uťahovanie
  • Polohovanie jednou rukou (7 pozícií) proti smeru jazdy
  • Polohovanie jednou rukou (5 pozícií) po smere jazdy

 

Príslušenstvo na dokúpenie: 

  • Plastové zavádzača ISOFIX
  • Letný poťah
  • Novorodenecká vložka
  • Predĺženie opornej nohy

 

Engineered in Germany   dĺžka / šírka / výška 690, 440, 530-580 mm váha: 15 kg

ECE R44/04, Sk. 0 + / Aj

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C