Najpredávanejšie

VÝHONÉ BALENIE -7% LIKVIDÁCIA SKLADOVÝCH ZÁSOB -7% Obmedzené množstvo -7% LEN DO VYPREDANIA SKLADOVÝCH ZÁSOB

Autosedačka Cybex GB Convy-Fix - Night Blue 2021

313,90€ 338,30€

Skladom

LIKVIDÁCIA SKLADOVÝCH ZÁSOB -27% Obmedzené množstvo -27% LEN DO VYPREDANIA SKLADOVÝCH ZÁSOB

Letný poťah Cybex pre autosedačky Aton 4 /5

36,00€ 49,00€

Na objednávku


1 – 2 / 2

Prečo sa rozhodnúť pre autosedačky Cybex

 • 11 rokov na trhu. Tím so zlatými ručičkami a desiatkami rokov skúseností v hlavách
 • Otestovaná bezpečnosť. Autosedačky zvládli najnáročnejšie testy na jednotku
 • Viac ako 150 ocenení. Za bezpečie aj dizajn. A to len za posledných 5 rokov
 • Od svetových návrhárov. V autosedačkách CYBEX to sluší aj deťom slávnych osobností
 • MÚDRA BEZPEČNOSŤPremyslené bezpečnostné prvky chránia od hlavy až k päte. Dieťa je zároveň ako v bavlnke
 • AUTOSEDAČKY 2 v 1Bezpečné sedačky z odolných materiálov, ktoré vydržia mnoho rokov aj najväčších nezbedníkov. Overené testami ADAC aj Stiftung Warentes
 • TRENDY VZHĽADNa elegantnom vzhľade autosedačiek sa podieľajú svetoví designéri. A zbierajú jednu cenu za druhou!

Časté otázky o autosedačkách Cybex

 • AKO DLHÝ PÁS MUSÍ MOJE AUTO MAŤ, ABY SOM HO MOHOL ZAPNÚŤ CEZ OCHRANNÝ PULT MODELOV C JUNO ALEBO PALLAS?

   

  Potrebnú dĺžku pásu výrobca nestanovuje. Vo väčšine áut je ale viac než postačujúci. Pokiaľ máte o dĺžke pásu pochybnosti, skúste autosedačku do vozidla pripevniť. Ak by v aute sedela zle, môžete nám ju nepoškodenú do 14 dní vrátiť.

   

 • AKO ZISTÍM, KTORÁ AUTOSEDAČKA BEZ ISOFIXU JE VHODNÁ DO MÔJHO AUTA?

   

  Pri autosedačkách bez ISOFIXu platí, že sú schválené pre použitie v akomkoľvek vozidle s 3bodovým bezpečnostným pásom.

   

 • AKÝ JE ROZDIEL MEDZI AUTOSEDAČKAMI CYBEX SOLUTION X-FIX, SOLUTION X2-FIX A SOLUTION M-FIX?

 • Modely z rady M sú pohodlnejšie, majú ventilačný systém a pružnejšiu škrupinu, ktorá lepšie absorbuje nárazy. Opierka hlavy sa na rozdiel od rady X posúva samostatne a má 12 polôh namiesto 11. Tiež bočné chrániče sú vylepšené a môžete ich vysúvať do 2 polôh. Rozdiely medzi modelmi X a X2 sú len dva: model X2 má dodatočné bočné chrániče a má príjemnejší poťah vo viacerých farebných variantoch. 
   

   

 • JE LEPŠIA AUTOSEDAČKA S ISOFIXOM ALEBO BEZ NEHO?

   

  Pokiaľ máte auto so systémom ISOFIX, určite si zaobstarajte autosedačku s konektormi ISOFIX, pretože ich uchytenie v aute je stabilnejšie.. Autosedačky bez ISOFIXu sa používajú len v autách, ktoré systém ISOFIX nemajú alebo nie sú s ISOFIXom danej autosedačky kompatibilné.
  Než si autosedačku s ISOFIXem kúpite, overte si najprv v zozname schválených vozidiel, či je pre vaše auto vhodná. Zoznam nájdete na stránkach všetkých modelov.

   

 • JE MOŽNÉ SYSTÉM ISOFIX DO AUTA DODATOČNE PRIROBIŤ?

   

  ISOFIX je pevná súčasť vnútornej kostry auta a obvykle je v aute už od výroby. Pri niektorých autách je ale možné ju dodatočne namontovať. Spýtajte sa výrobcu vozidla alebo v servise.

   

 • KEDY JE VHODNÉ PREJSŤ Z VAJÍČKA NA VÄČŠIU AUTOSEDAČKU?

   

  S prechodom na väčšiu autosedačku sa neponáhľajte. Predovšetkým pri „vajíčkach", teda napríklad pri Cybex Aton 4, neodporúčame prechod uponáhľať. Príliš skorá zmena autosedačky môže vážne ohroziť bezpečnosť dieťaťa. Počkajte, až dieťa dosiahne váhu okolo13 kg, až potom kupujte väčšiu autosedačku. Hlavička dieťaťaťa by v tej dobe už mala prevyšovať horný okraj vajíčka. Pokiaľ presahujú len nožičky, ešte nie je dôvod ku zmene.

   

 • LÍŠIA SA AUTOSEDAČKY PALLAS-FIX, PALLAS 2-FIX A PALLAS M-FIX I V NIEČOM INOM NEŽ V DIZAJNE?

   

  Rozhodne nejde len o nový vzhľad. Každý nový model dostáva do vienku nové technologické vylepšenie. Rada M má lepšiu ergonómiu a je pre dieťa pohodlnejšia, má aj ventilačné otvory pre udržanie optimálnej teploty a pružnejšiu protinárazovú škrupinu. Taktiež bočné chrániče sú vylepšené a môžete ich vysunúť do 2 polôh. Opierka hlavy sa pri rade M posúva samostatne a pultík jednoducho nastavíte stlačením tlačítka uprostred a potiahnutím tou istou rukou. Pri modeloch Fix a 2-Fix budete opierku posúvať zároveň s ramenami a pultík nastavíte tak, že jednou rukou stlačíte postranné tlačítko a druhou rukou pultík posuniete. Rozdiely medzi modelmi Fix a 2-Fix sú len dva: model 2-Fix má dodatočné bočné chrániče a má príjemnejší poťah vo viacerých farebných variantoch. 
  Všetky dôležité parametre sme pre vás porovnali taktiež v tabuľke.

   

 • MÁME AUTOSEDAČKU BEZ ISOFIXU A TERAZ SI IDEME ZAOBSTARAŤ AUTO S ISOFIXOM. MÔŽEME K SEDAČKE ISOFIX DOKÚPIŤ?

   

  ISOFIX bohužiaľ nie je možné k autosedačke dodatočne pridať. Môžete buď kúpiť novú autosedačku s ISOFIXom, alebo starú používať len s 3bodovým pásom ako doteraz.

   

 • MÔŽEM AUTOSEDAČKU S ISOFIXOM POUŽIŤ AJ V AUTE BEZ ISOFIXU?

   

  Pokiaľ má autosedačka CYBEX v názvu -Fix, je schválená pre použitie s ISOFIXom aj bez ISOFIXu. Jedinou výnimkou sú modely Juno, pri ktorých je povinné používať kombináciu pripútania pásom aj pripevnenie ISOFIXom. 
  Keď autosedačka v názve -Fix nemá, inštalujete ju pomocou 3bodového pásu auta. Pokiaľ chcete ISOFIX využívať, skontrolujte, či je vaše auto v zozname kompatibilných vozidiel. Nájdete ho na stránkach všetkých modelov.

   

 • NA KTORÉ KOČÍKY MÔŽEM POUŽIŤ VAJÍČKA (KATEGÓRIA 0–13 KG) OD CYBEXU?

   

  Pokiaľ nevyberáte priamo kočík značky CYBEX, odporúčame vám spýtať sa na kompatibilitu priamo výrobcu kočíku, ktorý zamýšľate kúpiť. Autosedačku Aton 4, ktorú ponúkame, pripnete napríklad na kočíky značiek Bugaboo, Baby Jogger, Mamas & Papas a iné. Než si ale kočík zaobstaráte, radše se naozaj poraďte s jeho výrobcom alebo predajcom.

   

 • SÚ AUTOSEDAČKY PALLAS POLOHOVATEĽNÉ?

   

  Autosedačka PALLAS slúži deťom s váhou od 9 do 36 kg a ukrýva v sebe 2 sedačky. Pokiaľ budete autosedačku používať v móde 9-18 kg, bude polohovateľná. Akonáhle vaše dieťa dosiahne 18 kg, odstránite pultík a polohovaciu základňu. Potom bude pohyblivá už len opierka chrbta, aby sa prispôsobila sklonu sedadla v aute. Pre deti v tejto vekovej a váhovej kategórii to už nie je žiadny problém, pretože pekne sedia samé.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

V obchode som nakupovala prvý krát detskú jedálensku stoličku , nakoľko mi už nevedeli poskytnúť objednanú farbu, ponúkli mi alternatívu. Obchod hodnotím veľmi…

Overený zákazník,

Maximálna spokojnosť. Kočík za bezkonkurenčnú cenu, ochota mi ho zaslať o trošku neskôr, aj keď ho mali už skladom (ešte aj zavolali či môžu), balenie…

Overený zákazník,

Rýchle doručenie, komunikácia, určite odporúčam a nakúpim opäť

Overený zákazník,