Najpredávanejšie


1 – 18 / 18

Ide v podstate o dve totožné autosedačky ibaže od klasickej autosedačky KING II sa KING II LS líši tým že má navyše LS (light system) - svetelný ukazovateľ správneho zapnutia pásov. Römer King II LS vás teda upozorní, že je potrebné pásy dotiahnuť a tiež obsahuje tzv.tiahlo za opierkou hlavy, čím uľahčuje jednoduchšie nastavenie opierky.

Práve výškovo nastaviteľná hlavová opierka a bezpečnostný pás sa jednoduchým nastavením jednou rukou umožňujú sedačke rásť spolu s vaším dieťaťom, bez toho aby ste museli pás vynímať a znova navliekať.

 Autosedačky majú 4 naklápacie polohy umožňujú nastaviť dieťaťu pohodlnú polohu na spanie, bez toho aby ste ich rušili  

Vhodné pre deti vo veku od 9 mesiacov.

spĺňa bezpečnostné normy: ECE R44 / 04

Parametre:

  • Čistá hmotnosť: 10.3 kg
  • Rozmery: výška 67 x šírka 45 x hĺbka 54 cm

 

Montáž autosedačiek skupiny King II je maximálne jednoduchá. Doslova sa pri osadení do vozidla nemá človek kde pomýliť. Práve táto jednoduchosť robí túto autosedačku skutočne jednoduchou. Zvládne ju naozaj každý a bez problémov. Manipulácia je tu zvládnutá na jednotku. Extra rýchla a bezproblémová montáž bude ocenená aj v rodinách, kde sa autosedačka presúva medzi viacerými vozidlami podľa aktuálnej potreby.

Skvelé je aj to, že ju dáte do takmer každého vozidla bez rozdielu jeho veku. Problém určite nebudú ani staršie ročníky vozidiel. Treba podotknúť, že doba IsoFixová určite pásové autosedačky nezničila. Stále sa vyrábajú nové modely v rôznych farbách a ukončenie výroby takýchto autosedačiek sa určite neplánuje.

https://www.youtube.com/watch?v=dQKsBoj9Hc0

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Veľmi rýchle doručenie, výborná kominukacia

Overený zákazník,

Bezproblémové. Skvelé

Overený zákazník,

Rýchle dodanie

Overený zákazník,