BabyStyle Egg Shell (i-Size) autosedačka, Camo Sand 2020

Značka egg je synonymom pre funkčnosť a zároveň najvyšší štandard bezpečnosti a spolu s nadčasovým štýlom a dizajnom ponúka skutočne luxusnú príležitosť novým rodičom. Sme hrdí na to, že teraz môžeme tento zážitok rozšíriť aj na vaše cesty autom vďaka novej detskej autosedačke egg Shell i-Size, ktorá spolu s vašim kočíkom egg poskytuje plne kompatibilný cestovný systém.

Dostupnosť
Do 7 dní
215,00€
179,17€ bez DPH

Desiatový box
+ ZADARMO k objednávke
Desiatový box
v hodnote 12,90€

Detský desiatový box Frozen alebo Prasiatko peppa. Výborný na udržanie čerstvých potravín, skladovania a prepravy potravín všetkého druhu. Bezpečné zaklapnutie pomocou klipsy, jednoduché otváranie a zatváranie.

Clona do auta AKUKU
+ ZADARMO k objednávke
Clona do auta AKUKU
v hodnote 4,50€

Slnečné clony na skle chránia pred nadmerným množstvom slnečného žiarenia dopadajúceho do auta, a tým znižujú prehrievanie.

Autosedačka egg Shell (i-Size) je vhodná pre deti od 40 do 80 cm (od narodenia do približne 15 mesiacov) v pozícii proti smeru jazdy, je vybavená vylepšenou ochrannou škrupinou proti bočnému nárazu a tiež opierkou hlavy z pamäťovej peny, ktorá poskytuje dieťaťu optimálne stlmenie nárazu v prípade kolízie. Okrem toho má autosedačka egg Shell vylepšené polstrovanie vnútorného tela (pre použitie u novorodencov), ktoré poskytuje kľúčovú bočnú oporu a oporu svalov horných končatín pri jazde autom. Ako svaly bábätka silnejú, vyvíjajú sa, a ako dieťa rastie, možno tieto kľúčové ochranné vankúše odstrániť, čo umožňuje používať túto autosedačku až do 13 kg.

Ďalšie vlastnosti a funkcie autosedačky:

  • Trojbodové bezpečnostné popruhy s centrálnou sponou, nastavovaním a zabezpečením jediným ťahom. Bezpečnostné popruhy autosedačky egg Shell majú polstrovanie ramenných popruhov a mezinožného popruhu, ktoré pri brzdení poskytujú pohodlnejšiu ochranu.
  • Ďalej autosedačka zahŕňa striešku, ktorú je možné nastaviť do 4 pozícii, čo je ideálne pre zabezpečenie nevyhnutného tieňa a ochrany pred slnečnými lúčmi. Textília je z rovnakej látky ako vnútorná časť autosedačky, zaoblený tvar striešky potom evokuje kultový dizajn značky egg.
  • Celkovo sú k dispozícii 3 polohy rukoväte, pričom práve tretia pozícia tvorí akýsi stabilizátor, ktorý zabraňuje kolísaniu v autosedačke, keď je umiestnená na rovnom povrchu, ako je napríklad podlaha.

Cestovný systém egg

Autosedačku egg Shell môžete nasadiť pomocou príslušných adaptérov (Multi adaptéry) na rám vášho kočíka egg. Polohovacia rukoväť autosedačky pritom v jednej zo svojich polôh slúži ako múdra poistka pre uzamknutie autosedačky v adaptéroch na ráme kočíka.

IsoFixová báza pre autosedačku egg Shell (dokupuje sa zvlášť)

Bázu upevníte na sedadlo vozidla vybaveného úchytmi pre isofix. Ďalším kotviacim prvkom je nastaviteľná oporná noha pre lepšiu stabilitu bázy a tiež indikátory jednoduchej a správnej inštalácie vo vozidle. Autosedačku možno umiestniť na sedadlo vozidla vybaveného 3 bodovým bezpečnostným pásom (v súlade s nariadením ECE R44 / 04).

Značka BABYSTYLE - EGG

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar mali na sklade, doručený mi bol na druhý deň, super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Úplne super, najlepšie ceny, vždy nejaká akcia, darček, super jasná komunikácia, o každom kroku informovali, nakúpila som už 2x a budem určite ešte...

Overený zákazník,

v stredu objednane v štvrtok doručene. Skvele

Overený zákazník,