Blog


Rozvoj tvorivosti a jemnej motoriky u detí

Deti sú mimoriadne tvorivé bytosti. Ich súčasťou je mnoho otázok a nápadov. Pomocou nich sa usilujú dozvedieť o sebe a okolitom svete čo najviac. Ich tvorivosť by mali rodičia rozvíjať čo najskôr. Nie len tvorivosť, ale aj jemnú motoriku. V poslednom čase detičky pred vstupom do školy nemajú poriadne pripravené ručičky. Pripravené na to, aby bez väčších komplikácií zvládli prvé ťahy ceruzkou. Niekedy potrebujú veľa cvičiť.

Čitať viac…

Výber školskej tašky je dôležitý

Výber školskej tašky je dôležitý Mnohý budúci školáci si školskú tašku našli už pod stromčekom. Iný jej výber nechávajú na narodeniny, či až na letné mesiace.

Čitať viac…

Školská taška pre zdrávý vývin chrbtice školáka

Školské tašky Ergobag vychádzajú z princípov vysokohorských batohov, avšak sú primárne určené pre školákov a študentov. Vďaka možnosti nastavenia výšky ramenného popruhu, je možné ho individuálne prispôsobiť postave dieťaťa. Školská taška, tak rastie spolu s vaším dieťaťom! Školské batohy obsahujú posuvný hrudný a široký panvový popruh. Tento systém popruhov zaisťuje umiestnenie záťaže,  čo najbližšie k chrbtici a zároveň prenos celkovej váhy do najstabilnejšej oblasti panvy. Školská taška je tak vždy v správnej polohe na chrbte a maximálne odľahčuje oblasť krčnej a bedrovej chrbtice. Celková váha tašky a  jej obsahu je prenesená z cca 50% na stabilnú oblasť panvy. Detská chrbtica je tak odľahčená a chránená od nadmerných tlakov. 

Čitať viac…

Nápady na ORIGINÁLNE DARČEKY pre deti všetkých vekových kategórií

Originálne darčeky, kreatívne a rozvojové hračky, zábavné, rozumné, náučné darčeky pre deti všetkých vekových kategórií! Inšpirujte sa našim výberom  tých najlepších či už vianočných darčekov alebo narodeninových darčekov pre deti aj mamičky. Pre jednoduchšií prehľad sme darčeky rozdelili podľa vekových kategorií.

Čitať viac…

Ako si vybrať ŠPORTOVÝ KOČÍK ?

Vaše Ratolesti sú každým dňom vnímavejšie a už ich nebaví len ležať, chceli by pozorovať svet už iba v sede?! Potrebujete pre nich niečo nové, praktické a zároveň pohodlné?! Každý má svoju predstavu o tom najlepšom, najkrajšom, najštýlovejšom športiaku. Častejšie prechádzky nielen v meste sa stávajú každodennou činnosťou. Jednoducho treba prejsť na vyšší kočíkový level !!! Nech sa páči my v buggies.sk vám ponúkame tie športové kočíky, ktoré považujeme za kvalitné, praktické, štýlové, ultraľahké , elegantné, kompaktné, spoľahlivé, komfortné, univerzálne a bezpečné.

Čitať viac…

Najlepšie golfové kočíky 2016/2017

Najľahší golfáč, najskladnejší, 3-kolesový, 4-kolesový, najpriestrannejší, najkvalitnejší, najpraktickejší, polohovateľný, na zimu, na leto... Kritérií pre výber  dobrého golfového kočíka je naozaj mnoho a my v buggies.sk, sa pokúsime vyselektovať tie, ktoré sa svojimi vlastnosťami pre našich zákazníkov stali tými naj-golfáčmi.

Čitať viac…

Ako na správnu údržbu kočíka?

Rovnako ako o akékoľvek iné športové vybavenie, i o kočík je potrebné sa starať a venovať mu starostlivosť, vďaka ktorej zostane dlho funkčný aj pekný na pohľad. Nemusíte sa ale báť - stačí pár jednoduchých úkonov a kočík budete mať dlho ako nový! 

Čitať viac…

Detské kočíky - zaostrené na vlastnosti

Zháňanie toho správneho detského kočíka nie je nič jednoduché - zvlášť, keď potrebujete, aby kočík bol nielen pekný, ale aj funkčný, pohodlný pre dieťa aj pre vás, a vydržal bez závad slúžiť tri, šesť, alebo viac rokov. Na čo sa pri výbere obzerať a na čo si dať pozor? Prinášame vám niekoľko praktických tipov.

Čitať viac…

NOVINKA - Kočík Concord Wanderer v PREDAJI

Nový CONCORD WANDERER je univerzálny kočík, ktorý pôjde všade s Vami, do akéhokoľvek terénu. Je vybavený robustnými a odolnými kolesami, odpružením všetkých kolies a špeciálnym elastometrickým odpružením zadných kolies. Výsledkom je, že CONCORD WANDERER vždy garantuje bezpečnú a tichú jazdu, nielen na asfalte, ale aj na nezpevnených lesných chodníkoch. 

Čitať viac…

NOVINKA 2013 - Kočík Concord Wanderer

Jednou z najhorúcejších noviniek medzi kočíkmi v roku 2013 je bezpochyby kočík WANDERER od nemeckej značky CONCORD. Tento nový ľahučký kočík prekvapí svojou univerzálnosťou. Bol vyvinutý pre používanie tak v meste, ako aj na vidieku. Kočík WANDERER má robustné kolesá s odolnými pneumatikami, s pevným penovým jadrom. Pneumatiky je preto prakticky nemožné prepichnúť. Kočík má špeciálne elastomerické odpruženie zadných kolies. Hliníkový rám vzhľadom pripomína dizajn horských bicyklov a zdôrazňuje športový charakter kočíka.

Čitať viac…