Maxi Cosi AirProtect - Špecialna edicia

Trendy design v detskom poňatí

Kto iný, než deti, by nám dospelým v Maxi-Cosi mal vysvetliť, čo práve fičí? A tak sme ich požiadali, aby navrhli ich vysnínanú autosedačku. Podsunuté rodičovské nápady typu "vyrobená zo zlata" alebo "zo zabudovaným internetom" sme preskočili hneď na začiatku a zamerali sme sa na skutočné priania dievčat a chlapcov. Výsledkom je neuveriteľná kolekcia, ktorá rozžiari každého malého cestovateľa kamkoľvek idete.

Futbal

Prvým návrhom, preklopeným do reality, je futbalová potlač, ideálna pre začiatok majstrovstiev Europy vo futbale 2012!

Princezná

Bolo nebolo. Za desiatimi horami a desiatimi riekami... ...tam je autosedačka pre malú princeznú. Malé dievčatká vás za túto ružovo-zlatú autosedačku budú neskutočne milovať a nepohnú sa z nej ani na minutu. Potom už len stačí nastaviť autosedačku do ľahu a vaše malé princezné môžu snívať o kráľovstve...

Čarý - žiaria v tme

Špeciálne efekty malé deti vždy očaria a tak sme im vyrobili autosedačku, ktora v tme žiari. Tmou zaliatou noc rozžiaria malé zvieratká a to je predsa "skvelé" či nie?

Maxi-Cosi Rodi AirProtect

Základom kolekcie Kids Choice je detská autosedačka Maxi-Cosi Rodi AirProtect. Vybavená unikátnou technológiou AirProtect, ktorá znižuje zranenie hlavy, najzraniteľnejšia časť detského tela, až o 20%. S výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy sa Rodi AirProtect hodí pre deti od 3,5 do 12 rokov.


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Sme veľmi spokojní s dodaným tovarom,doručené v uvedenom termíne. Ďakujeme.

Overený zákazník,

Promptne vybavenie sme spokojní

Overený zákazník,

Komunikacia super,dodanie v poriadku a rychlo

Overený zákazník,