Nápady na ORIGINÁLNE DARČEKY pre deti všetkých vekových kategórií

Originálne darčeky, kreatívne a rozvojové hračky, zábavné, rozumné, náučné darčeky pre deti všetkých vekových kategórií!

 

Inšpirujte sa našim výberom  tých najlepších či už vianočných darčekov alebo narodeninových darčekov pre deti aj mamičky. Pre jednoduchšií prehľad sme darčeky rozdelili podľa vekových kategorií.

 

...darčeky keď bábätko ešte len čakáte (0-1)

 

Baby Art 

Darujte nádhernú pamiatku. Odtlačok malej rúčky alebo nôžky sa stane nezabudnuteľnou spomienkou pre mamičku a jej bábätko. Baby Art, ponúka obrovské množstvo kreatívnych detských suvenírov, ako napríklad vlastné unikátne magnetky3D odliatok v rámiku s menovkou a dátumom narodenia rámik s fotografiou a odtlačkom nožičky alebo ručičky a mnoho iných, ktoré nájdte tu.

                     

 

Nosiče a šatky CYBEX

Nosenie je najprirodzenejšia a geneticky zakódovaná potreba každého bábätka. Blízkosť matky má pozitívny vplyv na jeho psychický vývoj a je tým najkrajším prejavom lásky, ktorú deti potrebujúŠatku na nosenie detí, ocenia matky predovšetkým počas prvých mesiacovElastická látka,  ponúka množstvo variant a uvoľňuje tlak na ešte nie celkom vyvinuté bedrá dieťatkaU detských nosičov, je výhodou ergonomický strih a individuálne nastavenie,  ktoré poskytuje výnimočnú bezpečnosť a pohodlie ako pre rodiča tak i pre dieťa.

 

Yummy Mummy originálna prebaľovacia taška

Už z názvu sa dá vycítiť, že ide o veľmi výnimočný darček pre budúcu maminku. Skôr, než sa táto značka stala populárnou, bol yummy mummy  len slangový termín používaný vo Veľkej Británii pre mladé, atraktívne a náročne matky. Tento termín  sa často pripisoval slávnym  mamám, ako Liz Hurley, alebo Victoria Beckham, ktoré udávajú trendy po celom svete. Štýlovú, kvalitnú a praktivkú prebaľovaciu tašku Yummy Mummy ocení každá maminka!

 

 

...darčeky pre deti 1-3 roky

 

Bilibo škrupinka 

Bilibo škrupinka sa stala fenoménom na celom svete. Táto odborníkmi odporúčaná hračka získala hneď niekoľko medzinárodných ocenení. Opäť sa raz potvrdilo, že menej je viac. Na prvý pohľad zdanlivo jednoduchá hračka, ponecháva priestor detskej fantázií a deti samé rozhodujú ako ju využijú. Do piesku, do vody, na sneh... Nechajte deti samé objaviť možnosti, ktoré táto originálna detská hračka ponúka. Pre rodinky prináša ešte väčšiu zábavu Bilibo GAME BOX a Bilibo mini.

 

 

 

OOGI

Figúrka OOGI je ďalšou zaujímavou detskou hračkou od známeho výrobcu MOLUK (Bilibo). Podnecuje deti k spontánnosti a je s ním veľká zábava. Vďaka prísavkam na hlave, rukách, nohách a dlhým elastickým pažiam sa OOGI pripojí na akýkoľvek hladký povrch. Oogis sú veľmi spoločenské detské bytosti a sú zábavným hračkami hlavne na cesty. Milujú dotyky, objatia, ale aj bláznive akrobatické triky. Vyrobené sú z vysoko kvalitného materiálu- food grade silikónovej gumy. Tieto originálne detské postavičky si okamžite získajú nielen deti, ale aj dospelých J

          

Oblo 

Oblo sú 3D sférické puzzle, ktoré inšpirujú deti všetkých vekových kategórií. Pútavá, didaktická pomôcka ideálna pre pestovanie mysle, je vytvorená  z viacerých vrstiev, ktoré do seba zapadajú. Najväčšia zábava začína práve vtedy, keď  je OBLO rozobrané. Vtedy bude najväčšou výzvou poskladať tento hlavolam, nielen pre Vaše deti ale aj pre Vás. Pre veľkých nadšencov hlavolamov, taktiež odporúčame CUTS hlavolam roku 2013.

 

 


 

PLUI The Rain Cloud a PLUI The Rainball

Malý obláčik PLUI The Rain Cloud, krásne ilustruje deťom kolobeh vody. Táto edukačná detská hračka umožňuje deťom ľahké pochopenie jednoduchých fyzikálnych zákonov a určite sa stane neodmysliteľnou súčasťou vašej kúpeľne. V ponuke máme na výber aj Plui The Rainball.  PLUI budí zvedavosť, stimuluje predstavivosť a zmysly detí a tým sa stáva veľmi náučnou hračkou pre Vaše deti. 

 

       

 

FirstBIKE

Zjednodušte deťom ich prvé pokusy a vyhnite sa zbytočným pádom! Darujte im FirstBIKEktorý ruší všetky doteraz zaužívané postupy v bicyklovaní! Najprv FirstBIKE podnecuje u deti  zmysel pre rovnováhu a zlepšuje ich pohybové schopností, až potom prichádza na rad to ostatné. FirstBIKE sa považuje za najbezpečnejší prvý bicykel pre deti z hľadiska podpory fyzického vývoja dieťaťa. Zábava nekončí ani v zime, keď si môžete predné koleso bicykla vymeniť za lyžu. Na čo samozrejme nemôžete zabúdnúť pri kúpe akéhokoľvek bicykla sú detké helmy!

 

Plážové hračky QUUT

Ak sa chystáte na dovolenku k moru, praktickým darčekom môžu byť aj detské plážové hračky QUUT. QUUT je belgická značka s 2O ročnými skúsenosťami v navrhovaníinovatívnych výrobkov a detských hračiek. Táto značka získala celý rad ocenení za dizajn. QUUT reaguje na veľmi nízku kvalitu plážových hračiek na trhu a prichádza s vlastnými, kvalitními a odolnými návrhmi plážových detských hračiek, ktoré ponúkajú trvácnosť.

 

...darčeky pre deti  3-6 rokov

 

Detská stavebnica PIX IT 

Kreatívna detská stavebnica PIX IT, je určená pre všetky deti predškolského a školského veku.   Vytvorená je v Českej republike a pri jej navrhovaní spolupracovali najlepší odborníci  a pedagógovia! Náročné mamičky určite ocenia, že  stavebnica Pix-it  je z príjemného, ​​bezpečného a zdravotne nezávadného potravinárskeho silikónu, ktorý má atesty, že sa jedná o bezftalátový výrobok. Darujte svojim deťom rozumný darček, ktorý rozvíja ich itelekt!

 

 

Školská taška ERGOBAG

Predškolákov  na 6. narodeniny určite poteší trendy dizajn školskej tašky od prestižneho nemeckého výrobcu ERGOBAG Množstvo farieb, prevedení, pekný a moderný dizajn. Toto všetko ničí predstavy a nudných školských taškách, ktoré tu boli doteraz! Dobrou spávou tiež je, že ERGOBAG ponúka  ergobag klipy, pomocou ktorých budete môcť ľahko meniť dizajn školskej tašky podľa predstáv detí . klipy su dostupné už aj v prevedení s LED svetlom. 

Školský batoh ERGOBAG je ergonomický tvarovaný, takže už sa nemusíte obávať o zdravý vývoj chrbtice Vášho dieťaťa.  Staršie deti na druhom stupni potešia školské batohy SATCH  a pre tie najmenšie  je tu ERGOBAG Plecniačik Ergolino.

 

 

 

 

 

 

 

Detské preliazačky SUPRAFORT

Pravidelné cvičenie je najlepšia závislosť, ktorú u svojho dieťaťa môžeme vypestovať. Ak ste sa rozhodli darovať svojim deťom vysnívané ihrisko alebo detskú izbu, radi Vás inšpirujeme!


Detské preliezačky , pomáhajú deťom  vybudovať si kladný vzťah k športu a k pohybu už od mala.  SUPRAFORT vyrába kvalitné, certifikované, detské  preliezačky , ktoré sĺňajú platné európske normy a ponúkajú naozajstné ihrisko s bohatou výbavou. Nechýba v nich basketbalový kôš, hojdačka či závesné kruhy. Mamičky  prekvapí  vysoká bezpečnosť pre deti a oteckov zase ľahká montáž a jednoduché premiestňovanie. Deti predsa milujú lezenie, šplhanie a hojdanie. A to všetko teraz môžu robiť priamo vo svojej izbe!

 

 

 

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Sme veľmi spokojní s dodaným tovarom,doručené v uvedenom termíne. Ďakujeme.

Overený zákazník,

Promptne vybavenie sme spokojní

Overený zákazník,

Komunikacia super,dodanie v poriadku a rychlo

Overený zákazník,