NOVINKA 2013 - Kočík Concord Wanderer

Novinka CONCORD Wanderer

Jednou z najhorúcejších noviniek medzi kočíkmi v roku 2013 je bezpochyby kočík WANDERER od nemeckej značky CONCORD.

Tento nový ľahučký kočík prekvapí svojou univerzálnosťou. Bol vyvinutý pre používanie tak v meste, ako aj na vidieku. Kočík WANDERER má robustné kolesá s odolnými pneumatikami, s pevným penovým jadrom. Pneumatiky je preto prakticky nemožné prepichnúť. Kočík má špeciálne elastomerické odpruženie zadných kolies. Hliníkový rám vzhľadom pripomína dizajn horských bicyklov a zdôrazňuje športový charakter kočíka.

Tento univerzálny kočík kombinuje praktickú funkcionalitu s mimoriadne pohodlným sedením. Veľké sedadlo ponúka dieťaťu množstvo miesta a môže byť otočená v oboch smeroch – v smere aj proti smeru jazdy.

Dlhé zadné sedadlo kočíka sa sklápa jedným pohybom a môže byť sklopené skoro až do horizonálnej polohy, čím umožní ležať dieťaťu veľmi pohodlne vystretému. Extra veľká slnečná strieška môže byť skombinovaná s prídavným slnečným tienidlom, čím dosiahneme optimálnu ochranu pred slnečnými lúčmi.

Kočík sa dokáže poskladať do kompaktných pre ľahkú prepravu. Po zvážení všetkých pre a proti musí človek nevyhnutne dospieť k záveru, že tento kočík je jedinečný a výnimočný a v skutku sa mu bude len ťažko hľadať konkurent, ktorý by sa mu mohol rovnať. 

Kočík bude podľa vyjadrenia Importéra značky Concord pre SR dostupný v priebehu Mája 2013 a my Vám ho radi ponúkneme na www.buggies.sk Tento kočík budeme držať skladom k okamžitému odberu.


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Komunikácia Ochota

Overený zákazník,

Super všetko

Overený zákazník,

Milý personál vedia poradiť dali viacero super možnosti, ceny super odber bol možný ihneď žiadne negatíva nemam

Overený zákazník,