Chicco Postieľka Next2Me Air - Stone

Chicco | Domáca starostlivosť | Kód: 13892-18196

Postieľka Chicco Next2Me Air je nové riešenie pre spanie na boku. Sieťka, ktorá je všade naokolo, zaisťuje lepší prietok vzduchu. Upevnenie na lôžko rodičov je naozaj jednoduché a postieľku je možné nakloniť, aby tak pomohla dieťaťu v prípade refluxu, prípadne upchatého nosa. Navyše je postieľka dodávaná s 2 kolesami pre ľahší pohyb.

Dostupnosť
Do 3 dní
215,00€
179,17€ bez DPH

Chicco Next2Me Air je lepšia ako klasická detská postieľka počas prvých mesiacov života dieťaťa, pretože vďaka jej inovatívnemu dizajnu môže vaše dieťa spať vedľa vás, ale v jeho vlastnom bezpečnom priestore. Tvar postrannej postieľky a kompaktný dizajn spôsobujú, že sa dieťa cíti bezpečnejšie a spokojnejšie.

Blízkosť postieľky a otvárenie bočného panelu jednou rukou pomáhajú pri dojčení a upokojení dieťaťa v noci. Next2Me Air má plne okrúhly dizajn, ktorý podporuje cirkuláciu vzduchu a poskytuje optimálnu a upokojujúcu viditeľnosť vášho dieťaťa vo vnútri. Next2Me Air môže byť naklonená na oboch stranách, čo je skvelá vlastnosť ponúkajúca maximálnu flexibilitu.

Bezpečný montážny systém s výsuvnými nohami a nastaviteľnými polohami výšky základne (od 35 cm do 52 cm) je vhodný pre väčšinu postelí, dokonca aj pre postele so zásuvkami. Jeho ľahký dizajn sa ľahko zostavuje a rozoberá a poťah látky sa dá úplne odstrániť a umyť. Je vybavená 2 kolesami s brzdami, ľahko sa ovláda a dá sa použiť aj ako nezávislá kolíska. Postieľka Chicco Next2Me Air sa dodáva s mäkkým matracom s hrúbkou 5 cm a taškou na uskladnenie alebo prepravu.

Postieľka Chicco Next2Me Air môže byť tiež použitá ako samostatná postieľka oddelená od rodičovskej postele počas dňa a vďaka prítomnosti jej 2 kolies je táto postieľka veľmi ľahko pohyblivá.

Vlastnosti:
- Vhodná od narodenia do 9 kg (0 m - 6 m / 9 kg)
- Vhodná k väčšine postelí, dokonca aj pri postele so zásuvkami
- Obsahuje panel na otváranie jednou rukou pre ľahký prístup
- Pomáha pri dojčení a upokojuje dieťa v noci
- Nastaviteľná výška základne - 6 polôh (35 - 52 cm)
- Bezpečný montážny systém s výsuvnými nohami
- Dizajn s úplnou sieťou pre lepšiu cirkuláciu vzduchu a viditeľnosť
- Môže byť tiež použitá ako nezávislá kolíska
- Dve kolesá s brzdami pre lepšiu mobilitu
- Vrátane matraca
- Odnímateľné a umývateľné textílie

Technické údaje:
Rozmery kolísky: D88,5 x Š56,5 x V66 / 81 cm
Rozmery matraca: D86 x Š50 x V5 cm
Výška podstavca: 35 - 52 cm

Značka Chicco

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar mali na sklade, doručený mi bol na druhý deň, super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Úplne super, najlepšie ceny, vždy nejaká akcia, darček, super jasná komunikácia, o každom kroku informovali, nakúpila som už 2x a budem určite ešte...

Overený zákazník,

v stredu objednane v štvrtok doručene. Skvele

Overený zákazník,