Cybex Autosedačka GB Convy-Fix - Night Blue 2021

CYBEX GB | CYBEX & GB Convy-fix | Kód: 32563-37827

Vďaka inovatívnej bezpečnostnej technológii poskytuje autosedačka GB Convy-Fix ​​najvyššiu ochranu vášho dieťaťa počas prvých 7 rokov života.

Dostupnosť
Do 14 dní
329,00€
274,17€ bez DPH

Autosedačka GB Convy-Fix ​​rastie s dieťaťom a zaisťuje pohodlné cestovanie od narodenia do veku približne 7 rokov, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre dlhodobé používanie

Technológia redukcie energie Convy-Fix ​​tiež chráni vaše dieťa v prípade čelného nárazu, zatiaľ čo systém LSP ich chráni pred bočným nárazom.

Jednoduchá funkcia naklápania jednou rukou umožňuje rodičom rýchle a ľahké nastavenie do pohodlnej polohy na spanie. Convy-Fix ​​predstavuje vynikajúce spojenie inovácie a funkčnosti pre moderného rodiča

JEDNO SEDADLO PRE 7 ROKOV BEZPEČNOSTI

Ako sedačka pre dospievanie má Convy-Fix ​​schopnosť rásť s dieťaťom počas prvých 7 rokov jeho života. Vďaka 4 rokom používania v proti-smeru a 3 rokom používania smerom jazdy poskytuje Convy-Fix ​​mimoriadne dlhú použiteľnosť, absolútne pohodlie pre rodičov a najvyššie pohodlie pre dieťa.

TECHNOLÓGIA  ZNIŽOVANIA ENERGIE

Technológia redukcie energie systému Convy-Fix ​​smerujúca dopredu chráni vaše dieťa v prípade čelného nárazu. Táto vizionárska bezpečnostná technológia obmedzuje vystavenie krku nárazovým silám a môže znížiť riziko zranenia znížením síl až o cca. 20%.

LSP SYSTÉM

Integrovaný lineárny systém ochrany pri bočnom náraze je základným bezpečnostným prvkom systému Convy-Fix. Systém LSP, ktorý je vyklopený na strane dverí, poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany pre vaše dieťa v prípade bočného nárazu. Znižuje sily pri bočnom náraze o cca.25% v porovnaní s rovnakým sedadlom bez LSP

OVLÁDANIE ZADRŽIAVACIEHO SYSTÉMU

Ovládanie zadržiavacieho systému Convy-Fix ​​zaisťuje, že používate správne zadržovacie zariadenie pre veľkosť vášho dieťaťa. S pribúdajúcou hmotnosťou a výškou a podľa toho prispôsobujete opierku hlavy dieťaťu, systém zádržného systému zaistí, že vo vhodnom čase prepnete z 5-bodového pásu na 3-bodový pás vozidla.

FUNKCIA NAKLÁŇANIA

Inteligentná funkcia nakláňania jednou rukou umožňuje rodičom ľahké úpravy, vďaka ktorým sa Convy-Fix ​​premení na šesť rôznych pozícií, pričom jednu ruku bude mať voľnú. Toto pohodlie poskytuje vášmu dieťaťu maximálne pohodlie a rodičom sebavedomie. Funkciu nakláňania je možné použiť otočenú dozadu alebo dopredu.

ŠKRUPINA POHLCUJÚCA ENERGIU 

Energia absorbujúca škrupina Convy-Fix ​​pracuje v kombinácii s integrovaným systémom LSP na absorbovanie energie nárazu, smerovanie síl od vášho dieťaťa a minimalizovanie následkov kolízie.

VLOŽKA PRE NOVORODENCA

Až do veku 3 mesiacov (alebo do výšky 60 cm) podporuje vložka pre novorodencov bezpečné a pohodlné sedenie pre najmenších.

ISOFIX

Convy-Fix, ktorý poskytuje výnimočné bezpečnostné štandardy, je vybavený systémom ISOFIX pre bezpečnú a ľahkú inštaláciu a zvýšenú stabilitu. ISOFIX funguje v kombinácii s nákladnou nohou, ktorá zabraňuje nebezpečnému otočeniu sedadla v prípade kolízie. Ako ISOFIX, tak aj nákladná noha majú vizuálnu výstrahu, ak nie sú nainštalované alebo nesprávne namontované - čo podporuje správne používanie sedadla.

PARAMETRE:

  • dĺžka: 72cm
  • šírka:  44 cm
  • výška:  64cm

HMOTNOSŤ14,5 kg

Látkové poťahy možno prať v práčke na 30 stupňov

 
Značka CYBEX GB

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Sme veľmi spokojní s dodaným tovarom,doručené v uvedenom termíne. Ďakujeme.

Overený zákazník,

Promptne vybavenie sme spokojní

Overený zákazník,

Komunikacia super,dodanie v poriadku a rychlo

Overený zákazník,