Najpredávanejšie


1 – 13 / 13

null

 

Pripravte sa na noc. Nové farby prichádzajú spolu s reflexnými pruhmi, ktoré zabezpečia, že Vás za šera av noci nikto neprehliadne. Reflexné prvky sú vo dne skryté a v noci sa rozžiaria, Dizajn reflexných pruhov je veľmi sofistikovaný do konštrukcie sú naintegrované LED svetielka

 

 

 

 

 

 

null

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

null

null

 

 

 

 

 

 

 

 

 

null

null

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://youtu.be/HUf8_xhnvag

 

Zoznámte sa s novým perfektne vyzerajúcim mestským kočíkom Joolz Hub +. Je kompaktným, ale zároveň veľmi pohodlný, štýlový a ľahký.
Joolz Hub + bol vytvorený pre uľahčenie mestského života. Kočík sa dá ovládať jednou rukou.

Vďaka tomu je úplne ideálnym pre nákupy a pohyb v rušných uliciach. S väčšími zadnými kolesami a pokročilým odpružením všetkých kolies. Slnečná clona UPF50 + je väčšia neš v predchádzajúcej verzii, takže vaše dieťa je vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými podmienkami. Môžete otvoriť ventiláciu v slnečnej clone, aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu.

 

8 pozitívnych konštrukčných prvkov:
• Super pohodlná jazda
Joolz Hub + bol vytvorený pre uľahčenie života v meste. Kočík je zámerne úzky a možno ho ovládať jednou rukou. Vďaka týmto dvom výhodám je úplne ideálnym pre nákupy a pohyb v rušných uliciach miest. S väčšími zadnými kolesami, pokročilým odpružením všetkých kolies a s LED svetlami pre zlepšenie viditeľnosti. Doprajte vášmu dieťatku plynulejšiu a bezpečnejšiu jazdu. Štýlový Kočík Joolz Hub + spolu s hlbokým dielom, Cocoon a autosedačkou zaistí vám i vášmu dieťaťu možnosť skúmať život veľkomesta v úplnom pohodlí.

• Kompaktní skladanie a prenos
Praktický a prenosný. Kočík Joolz Hub + je ideálnym pre objavovanie rušného mestského života. Nie je potrebné demontovať sedadlo: jednoducho ho sklopíte a vďaka jeho popruhom ľahko prehodíte cez rameno. A ste pripravení vyraziť.

•  Riešenie pre novorodencov
Joolz Hub + ponúka pre pre každú fázu vášho rodičovstva vždy niečo. K dispozícii je priestranný a pohodlný hlboký diel, adaptéry pre možnosť inštalácie vašej autosedačky, a alebo super útulný Cocoon nánožník, ktorý zaistí vášmu novorodenci ochranu v chlade a pohodlie.

•  Led osvetlenie pre vašu bezpečnosť
A ak sa vaše plány pretiahnu až do večerných hodín, budete vďaka integrovanému prednému a zadnému LED osvetlenie krásne viditeľní.

•  Kompaktná veľkosť
Kočík je zámerne úzky, možno ho ovládať jednou rukou a to sú super výhody, ktoré robia Joolz Hub + úplne ideálnym na nákupy a pohyb v rušných uliciach miest.

• Šest ergonomických polôh sedenia
Kočík ponúka super útulné sedátko, kde môže dieťa plne relaxovať, sedieť alebo dokonca spinkať: tri polohy, kedy je otočené smerom k vám, a tri smerom k svetu. Sklopte ho do roviny, zatvorte ventiláciu slnečné XXL clony a nastavte opierku nôh pre jeho maximálne pohodlie. Doprajte tak bábätku lepšie podmienky pre pokojný spánok. Pre deti od 6 mesiacov až do 4 rokov.
Joolz Hub + umožňuje, že si vaše dieťatko môže hovieť smerom k vám alebo smerom k svetu a tým mu zaisťuje dokonalý komfort.

• Slunečná clona XXL s UPF 50+ a s ventiláciou
Slnečná clona UPF50 + je väčšia ako inokedy, takže je vaše dieťa vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými podmienkami. Aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu, môžete otvoriť ventiláciu v slnečnej clone alebo ju môžete naopak úplne zatvoriť v prípade, že sa vonku ochladí.
•  S novými veľkými kolesami
S veľkými zadnými kolesami, ktoré zaručujú najpohodlnejšie jazdu s ultra ľahkým manévrovaním jednou rukou. Joolz Hub + prechádza rušnými ulicami mesta s ľahkosťou a bez problémů.6. Ovládanie jednou rukou

Joolz Hub+ , BRILLIANT BLACKJoolz Hub+ , BRILLIANT BLACKRozmery a hmotnosť

 

 
Joolz Hub vrátane sedátka

Dĺžka: 84 cm
Šírka: 51 cm
Výška: 96-107 cm

Joolz Hub zložený vrátane sedátka
Dĺžka: 66,5 cm
Šírka: 51 cm
Výška: 33 cm
Váha: 11,5 kg

 

 

 

 

 

Spoločnosť Joolz poskytuje záruku po dobu životnosti na chyby materiálu a výrobné chyby (pre prvého majiteľa a po registrácii do 6 mesiacov) na stránkach Joolz: https://my-joolz.co.uk/lifetime-warranty/.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Super komunikácia a prístup Bezproblemová reklamácia (výmena tovaru)

Overený zákazník,

S obchodom som nadmieru spokojná. Autosedačka bola v čase objednania vypredaná, ale hneď mi to dali telefonicky vedieť, aj s informáciou, kedy bude naskladnená…

Overený zákazník,

Tovar mali na sklade, doručený mi bol na druhý deň, super rýchle dodanie

Overený zákazník,