Najpredávanejšie


1 – 13 / 13

null

 

Pripravte sa na noc. Nové farby prichádzajú spolu s reflexnými pruhmi, ktoré zabezpečia, že Vás za šera av noci nikto neprehliadne. Reflexné prvky sú vo dne skryté a v noci sa rozžiaria, Dizajn reflexných pruhov je veľmi sofistikovaný do konštrukcie sú naintegrované LED svetielka

 

 

 

 

 

 

null

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

null

null

 

 

 

 

 

 

 

 

 

null

null

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://youtu.be/HUf8_xhnvag

 

Zoznámte sa s novým perfektne vyzerajúcim mestským kočíkom Joolz Hub +. Je kompaktným, ale zároveň veľmi pohodlný, štýlový a ľahký.
Joolz Hub + bol vytvorený pre uľahčenie mestského života. Kočík sa dá ovládať jednou rukou.

Vďaka tomu je úplne ideálnym pre nákupy a pohyb v rušných uliciach. S väčšími zadnými kolesami a pokročilým odpružením všetkých kolies. Slnečná clona UPF50 + je väčšia neš v predchádzajúcej verzii, takže vaše dieťa je vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými podmienkami. Môžete otvoriť ventiláciu v slnečnej clone, aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu.

 

8 pozitívnych konštrukčných prvkov:
• Super pohodlná jazda
Joolz Hub + bol vytvorený pre uľahčenie života v meste. Kočík je zámerne úzky a možno ho ovládať jednou rukou. Vďaka týmto dvom výhodám je úplne ideálnym pre nákupy a pohyb v rušných uliciach miest. S väčšími zadnými kolesami, pokročilým odpružením všetkých kolies a s LED svetlami pre zlepšenie viditeľnosti. Doprajte vášmu dieťatku plynulejšiu a bezpečnejšiu jazdu. Štýlový Kočík Joolz Hub + spolu s hlbokým dielom, Cocoon a autosedačkou zaistí vám i vášmu dieťaťu možnosť skúmať život veľkomesta v úplnom pohodlí.

• Kompaktní skladanie a prenos
Praktický a prenosný. Kočík Joolz Hub + je ideálnym pre objavovanie rušného mestského života. Nie je potrebné demontovať sedadlo: jednoducho ho sklopíte a vďaka jeho popruhom ľahko prehodíte cez rameno. A ste pripravení vyraziť.

•  Riešenie pre novorodencov
Joolz Hub + ponúka pre pre každú fázu vášho rodičovstva vždy niečo. K dispozícii je priestranný a pohodlný hlboký diel, adaptéry pre možnosť inštalácie vašej autosedačky, a alebo super útulný Cocoon nánožník, ktorý zaistí vášmu novorodenci ochranu v chlade a pohodlie.

•  Led osvetlenie pre vašu bezpečnosť
A ak sa vaše plány pretiahnu až do večerných hodín, budete vďaka integrovanému prednému a zadnému LED osvetlenie krásne viditeľní.

•  Kompaktná veľkosť
Kočík je zámerne úzky, možno ho ovládať jednou rukou a to sú super výhody, ktoré robia Joolz Hub + úplne ideálnym na nákupy a pohyb v rušných uliciach miest.

• Šest ergonomických polôh sedenia
Kočík ponúka super útulné sedátko, kde môže dieťa plne relaxovať, sedieť alebo dokonca spinkať: tri polohy, kedy je otočené smerom k vám, a tri smerom k svetu. Sklopte ho do roviny, zatvorte ventiláciu slnečné XXL clony a nastavte opierku nôh pre jeho maximálne pohodlie. Doprajte tak bábätku lepšie podmienky pre pokojný spánok. Pre deti od 6 mesiacov až do 4 rokov.
Joolz Hub + umožňuje, že si vaše dieťatko môže hovieť smerom k vám alebo smerom k svetu a tým mu zaisťuje dokonalý komfort.

• Slunečná clona XXL s UPF 50+ a s ventiláciou
Slnečná clona UPF50 + je väčšia ako inokedy, takže je vaše dieťa vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými podmienkami. Aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu, môžete otvoriť ventiláciu v slnečnej clone alebo ju môžete naopak úplne zatvoriť v prípade, že sa vonku ochladí.
•  S novými veľkými kolesami
S veľkými zadnými kolesami, ktoré zaručujú najpohodlnejšie jazdu s ultra ľahkým manévrovaním jednou rukou. Joolz Hub + prechádza rušnými ulicami mesta s ľahkosťou a bez problémů.6. Ovládanie jednou rukou

Joolz Hub+ , BRILLIANT BLACKJoolz Hub+ , BRILLIANT BLACKRozmery a hmotnosť

 

 
Joolz Hub vrátane sedátka

Dĺžka: 84 cm
Šírka: 51 cm
Výška: 96-107 cm

Joolz Hub zložený vrátane sedátka
Dĺžka: 66,5 cm
Šírka: 51 cm
Výška: 33 cm
Váha: 11,5 kg

 

 

 

 

 

Spoločnosť Joolz poskytuje záruku po dobu životnosti na chyby materiálu a výrobné chyby (pre prvého majiteľa a po registrácii do 6 mesiacov) na stránkach Joolz: https://my-joolz.co.uk/lifetime-warranty/.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar mali na sklade, doručený mi bol na druhý deň, super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Úplne super, najlepšie ceny, vždy nejaká akcia, darček, super jasná komunikácia, o každom kroku informovali, nakúpila som už 2x a budem určite ešte...

Overený zákazník,

v stredu objednane v štvrtok doručene. Skvele

Overený zákazník,