1 – 24 / 86

 

Podmienky využitia 30 dňovej garancie vrátenia peňazí

 

 

 

-              Zakúpený kočík je možné vrátiť do 30 kalendárnych dní od jeho kúpy

-              Garancia sa vzťahuje na zakúpený kočík v období od 9.3.2021 do 31.3.2021. Spoločnosť poskytujúca túto službu si vyhradzuje právo kedykoľvek termín skrátiť, predĺžiť alebo ukončiť službu ako takú, v prípade, že akákoľvek vyššia moc skomplikuje alebo úplne pozastaví dodávky tovaru.

-              Na vrátenie je potrebný doklad o kúpe ( pokladničný blok alebo faktúra ) kočíka s dátumom v období  od 9.3.2021 do 31.3.2021.

-              Zákazníkovi bude vrátená celá obstarávacia cena kočíka, ktorá sa nachádza na doklade o kúpe ( pokladničný blok alebo faktúra )

-              Zákazník má možnosť vyskúšať si produkt po dobu 30 dní od jeho kúpy a  v prípade, že mu nevyhovuje, môže ho vrátiť na mieste kde ho zakúpil alebo inak určenom mieste po dohode so spoločnosťou, ktorá daný kočík koncovému spotrebiteľovi predala.

-              Dopravu na miesto kúpy ( Buggies.sk ) hradí koncový spotrebiteľ (zákazník) na vlastné náklady.

-              Garancia platí na všetky vybrané modely značiek Petite&Mars, Kinderkraft, Valco Baby, Chicco a Easywalker.

-              Kočík nesmie mať okrem ojazdených predných a zadných koliesok žiadnu inú vadu ( poškriabaná konštrukcia, zničené látky, znečistené látky alebo nesmie byť inak mechanický poškodený.

-             Kočík musí byť vrátený komplet so všetkým príslušenstvom, ktoré obsahuje vrátane návodov na používanie ako aj obdržaný darček Angelcare kôš na plienky s náplňou. V prípade, že sa zákazník rozhodne si tento darček ponechať, bude mu vyfakturovaný za cenu uvedenú u predajcu, od ktorého tento kôš obdržal ako darček.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

komunikacia s eshop promptne vybavenie objednavky garancia najnizsej ceny

Overený zákazník,

Ziadne negativa nakolko tovar bol doruceny nacas

Overený zákazník,

Bezproblemovy nakup. Ceny su vyborne. Tovar dodali skor ako bola pisana dodacia lehota.

Overený zákazník,