Najpredávanejšie

  • 1. Quinny Yezz - Grey Road 2018 Skladom 164,00€
    S unikátnym kočíkom Quinny Yezz sa i mesto stane Vaším ihriskom. Vďaka použitiu najnovších…

Kočík Quinny Yezz

Quinny Yezz ponúka rodičom pohodlné prechádzky, výlety a cestovanie električkami, autobusmi, či nakupovanie v obchodných centrách. S jeho ľahkosťou sú všetky tieto činnosti naozaj príjemnou záležitosťou. Tento golfový kočík nie je len ultraľahký. Dizajn je jedinečný a to isté platí aj o materiáli, z ktorého je konštrukcia kočíka vyrobená. Hodí sa ako do mesta, tak na prechádzky a nezradí ani v náročnejšom teréne.

V kočíku môže dieťa sedieť, ale tiež si môže počas prechádzky pospať. Komfortná hojdacia sieť ako sedadlo kočíka je pripravená na obe tieto činnosti. Nový štýl koliesok, ktoré sú vyrobené zo živice a obsahujú 2 guličkové ložiská. Tie pripomínajú kolieska z kolieskových korčúľ a zaručujú hladkú jazdu kočíkom. Predné koliesko sa otáča o 360 ° a má možnosť zaaretovania.

Poťah zostane vždy rovnakej farby, je vodeodolný a neprefukuje. Na zadnej strane kočíka je umiestnená taška, ktorá má nosnosť až 2 kg. Veľká slnečná strieška ochráni dieťa pred nežiadúcimi slnečnými lúčmi. Akonáhle sa kočík zloží, zaberá minimum miesta a sám stojí. Ak rodičia cestujú, je možné ku kočíku dokúpiť aj praktický cestovný obal na golfové palice, ktorý je na 2 zipsy a možno prenášať na ramene.

Prečo si vybrať Quinny Yezz?

Ide o ľahký kočík vyrobený z IXEF ® vysoko kvalitnej zmesi plastu, ktorá je pevnejšia ako klasické ALU konštrukcie a vďaka ktorej kočík váži iba 5 kg,

dá sa niesť zložený na ramene a zloží sa počas sekundy,

má unikátny 3D skladací systém.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Komunikácia Ochota

Overený zákazník,

Super všetko

Overený zákazník,

Milý personál vedia poradiť dali viacero super možnosti, ceny super odber bol možný ihneď žiadne negatíva nemam

Overený zákazník,