Najpredávanejšie

Cena od - do
Dostupnosť
Skladom

1 – 24 / 33

Predstavujeme kočíky Mamas & Papas

 

S nepreberným množstvom produktov vo svete kočíkov a bugieniek pomáha Mamas & Papas novým ale aj skúseným rodičom nájsť ten správny pre svoje potreby a ich životný štýl. Od kočíkov určených do prárody až po kompaktné buginky ideálne na dovolenku, tu nájete všetko. 

 

V Mamas & Papas, sú odhodlaní pomôcť Vám vybrať ten pravý kočík alebo buginku, tak že sa budete môcť venovať rodičovstvu s ľahkosťou istotou.

Ako rodinná značka, používajú svoje osobné skúsenosti pri návrhu výrobkov. Preto ponúkajú široký sortiment, ktorý splní vaše potreby, akékoľvek už budú. Či už preferujete rýchly životný štýl, alebo sa s obľubou prechádzate mestskými ulicami, alebo si doprajete pobyt v prírode s troškou off-roadu, tak Mamas & Papas majú perfektný kočík pre Vás a Vášho drobca.  

 

Kompaktné skladanie pomocou jednej ruky | Signature by Mamas & Papas

Väčšina kočíkov ma možnosť unikátneho skladania pomocou jednej ruky. 

Rozumieme aké vie byť frustrujúce poskladať kočík. Často to musíte zvládnuť zároveň s tým, ako súčastne držíme nákupné, či prebaľovacie tašky, alebo dokonca ospalé dieťatko.  Keď sa to nasčítame, tak posledná vec ktorú potrebujete je nepraktické skladanie kočíka, ku ktorému potrebujete obe ruky a silu kulturistu. 

Našťastie náše skladanie pomocou jednej ruky je presne to čo potrebujete. Je to tak rýchle a jednoduché, že to dokážete v sekunde - zložiť Váš kočík pomocou jednej ruky. Kompaktné rozmery zároveň znamenajú, že zložený kočík sa vôde aj do väčšiny malých mestských áut, ktoré práve neopývajú obrovským kufrom.

 

 

Overené Britské dedičstvo | Navrhnuté a testované v Yorkshire

Všetky kočíky sú navrhnuté a vytvorené vlastnými dizajnérmi, v srdci Yorkshire. Takto to je už od roku 1982. Používame naše vlastné postrehy spolu so spätnou väzbou od širokého spektra rodičov. Staráme sa o to aby všetky kočíky Mamas & Papas boli veľmi ľahko použiteľné, s minimálnym vynaloženým úsilím, súčastne však neskutočne komfortné a pohodlné pre detičky. 

 

Pre život s novorodencom 

Mamas & Papas kočíky sú použiteľné od narodenia a prchádzajú s množstvom modulov, ktoré zaisťujú pohodlie bábetka v akejkoľvek situácii. V spojení ako cestovný systém sú kompatibilné s autosedačkami, čím uľahčujú Vaše cestovanie, kdekoľvek sa vyberiete. 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

V obchode som nakupovala prvý krát detskú jedálensku stoličku , nakoľko mi už nevedeli poskytnúť objednanú farbu, ponúkli mi alternatívu. Obchod hodnotím veľmi…

Overený zákazník,

Maximálna spokojnosť. Kočík za bezkonkurenčnú cenu, ochota mi ho zaslať o trošku neskôr, aj keď ho mali už skladom (ešte aj zavolali či môžu), balenie…

Overený zákazník,

Rýchle doručenie, komunikácia, určite odporúčam a nakúpim opäť

Overený zákazník,