Maxi-Cosi autosedačka Emerald i-Size - Authentic Grey

Maxi-Cosi | Autosedačky Maxi-Cosi | Kód: 25398-30287

Vďaka pohodlnej odnímateľnej vložke možno sedačku Emerald používať od narodenia do približne 7 rokov pri zachovaní súladu s najnovšími a najvyššími bezpečnostnými normami i-Size.

Dostupnosť
Do 14 dní
496,12€
413,43€ bez DPH

Clona do auta lionelo
+ ZADARMO k objednávke
Clona do auta lionelo
v hodnote 4,50€

Slnečné clony na skle chránia pred nadmerným množstvom slnečného žiarenia dopadajúceho do auta, a tým znižujú prehrievanie.

AQUAINT- Dezinfekčný sprej  50ml
+ ZADARMO k objednávke

•100% prírodná čistiaca voda pre ruky, pokožku, ústa, cumlíky a pod.
• Bez alkoholu a bez parfému
• Ničí baktérie

Maxi-Cosi Emerald spája to najlepšie. S autosedačkou i-Size si už nemusíte vyberať. Vďaka pohodlnej odnímateľnej vložke možno sedačku Emerald používať od narodenia do približne 7 rokov pri zachovaní súladu s najnovšími a najvyššími bezpečnostnými normami i-Size.

Okrem svojej dlhej životnosti môže byť Emerald od narodenia až do veku približne 4 rokov používaná proti smeru jazdy. To znamená, že váš drobček - aj keď už nie je tak malý - bude optimálne chránený, ak sa stane niečo neočakávané. Keď už hovoríme o tom, ešte väčšiu bezpečnosť zaisťuje vysoko kvalitné technológie G-CELL, ktorá zaručuje najlepšiu ochranu v prípade bočného nárazu.

Montáž:

Autosedačka pre deti všetkých vekových skupín je vybavená upevňovacím systémom ISOFIX a stabilizačné nôh, čo z nej robí najbezpečnejšie, najjednoduchší a najrýchlejší spôsob inštalácie autosedačky pre deti do 4 rokov. A ako batoľa rastie, sedačka je pripevnená k autu pomocou pásu a možno ju používať, kým nie je dieťaťu okolo 7 rokov.

Po správnej montáži môžete ľahko prispôsobiť postroj a výšku opierky hlavy dieťaťu. Popruh môžete ľahko uložiť do bokov sedadla, keď začnete používať bezpečnostný pás vo vozidle pre staršie deti (< 4 roky).

Bezpečnosť:

Maxi-Cosi Emerald je autosedačka obrátená proti smeru jazdy pre deti do približne 4 rokov (0-18 kg), ktorá poskytuje lepšiu ochranu krku a hlavy. Autosedačka i-Size je vybavená špičkovou technológiou ochrany proti bočnému nárazu G-Cell. Päťbodový postroj zaisťuje lepšie držanie dieťaťa silnými časťami tela pri čelnom náraze. Všetky funkcie zaručujú súlad s najnovšou a najvyššou európskou bezpečnostnou normou: i-Size.

Značka Maxi-Cosi

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

tovar skladom rýchle doručenie možná platba kartou najnovší model

Overený zákazník,

Komunikácia, všetko čo napísali aj dodržali Cena

Overený zákazník,

cena rýchlosť dodania (veľmi rýchla)

Overený zákazník,