Plyšová hracia hračka Mýval, Raccoon

Plyšové zvieratko je najlepší mazlík do každej detskej postieľky, ktorý deťom hravo pomáha s dodržiavaním pravidelného režimu spánku.

Dostupnosť
Do 3 dní
21,90€
18,25€ bez DPH

Toto hebké plyšové zvieratko v tvare medvedíka mývala je svojimi rozmermi (30 × 18 cm) ideálny hračkou pre uchopenie drobnými detskými prstíky. Príjemný materiál, z ktorého je usínáček vyrobený, priamo nabáda k dotyku a pomaznanie, a okrem toho vydáva upokojujúce melódie. Navyše, plyšáčik slúži aj ako lampička, ktorá u detí odbúra strach z tmy. Jej svetielko sa nezahrieva a vašej ratolesti neublíži. To všetko u dieťatka navodí pocit bezpečia a príjemné zaspávanie, aj keď mu nie ste práve na blízku. U dieťatka sa tak hravo vybudujú pravidelné spánkové návyky.

Prehrávač a batérie sú v medvedíkovi uzavreté zipsom v polohe na chrbte. Keď mu stlačíte bruško, aktivujete v ňom skryté tlačidlo. Mýval bude 10 minút svietiť a hrať 8 detských uspávaniek a potom sa automaticky vypne. Deti si tohto roztomilého usínáčka mnohokrát obľúbia tak, že im je neustále nablízku ako ten najvernejší kamarát, preto sa rýchlejšie upokojí a ľahšie zaspia - nech ste doma alebo na cestách.

Materiál:
Hebučký, zdravotne nezávadný plyš

Rozmery (d x š)
30 x 18 cm

Značka ZOPA

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Lacny Rychly

Overený zákazník,

skvelé ceny možnosť zľavy

Overený zákazník,

stránka seká

Overený zákazník,