SKIP HOP Termo taška na dve fľaše - Puntik

Ak sa chystáte na dlhšiu cestu, je izolovaná termo-taška ideálnou voľbou. Uchová pitie či jedlo chladné či teplé až po dobu 4 hodín. Vhodná na dve veľké dojčenské fľaše alebo dve fľaše na pitie.

Predaj skončil

SKIP HOP Termo taška na dve fľaše 

 Ak sa chystáte a dlhšiu cestu, je izolovaná termo-taška ideálnou voľbou. Uchová pitie či jedlo chladné či teplé až po dobu 4 hodín.  Vhodná na dve veľké dojčenské fľaše alebo dve fľaše na pitie.

Izolovaná umývateľná podšívka udrží fľaše teplé alebo studené. Obojstranný zips umožňuje dvojaký prístup, pre jednu alebo druhú fľašu. Obsahuje chladiaci sáčok s nemrznúcim gélom.  Pásik pre ľahké upevnenie na kočík. Nastaviteľný pásik. Vnútorné úložné sieťované vrecko.

Sáčok s mrznúcim gélom:

Inštrukcie: Nechajte na mrazničke po dobu min. 2hod. Po tej vyberte gél z mrazničky a uložte ho do tašky s uskladneným jedlom či pitím. Pre opätovné použitie vložte opäť do mrazničky. 

Čistenie a údržba: Opláchnite vlažnou vodou a nechajte uschnúť na vzduchu. Vrecko nie je hračka, uložte ho mimo dosahu detí. V prípade úniku mrznúceho gélu, ihneď zlikvidujte. Nie je určené do mikrovlnnej rúry, nie je určené pre terapeutické použitie.  

Značka SKIP*HOP
Distribúcia SK

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.