Vulli Darčeková sada Prestige So'Pure

Darčeková sada PRESTIGE So' PURE

Dostupnosť
Do 7 dní
34,90€
29,08€ bez DPH

(žirafa Sophie + kľúčenka žirafa Sophie + spomienková taška)
Ideálny darček pre mamičku a dieťa!

Vek: 0 mesiacov +

Táto sada zahŕňa:

1. žirafu Sophiu: prvú hračku dieťatka, ktorá stimuluje všetky jeho zmysly:

Zrak: Tmavé a kontrastné škvrny po celom tele priťahujú pohľad dieťaťa, čím sa hračka stane známym a upokojujúcim predmetom pre dieťa, ktoré ho ľahko rozpoznáva.

Sluch: Pískatko baví a stimuluje sluch dieťaťa a napomáha pochopiť vzťah príčiny a následku.

Chuť: Je pružná a má mnoho častí na žuvanie (uši, rohy, končatiny...), je ideálna na upokojenie ďasien dieťaťa pri prerezávaní zubov. Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku a potravinárskej farby, ktoré sú bezpečné pre dieťa.

Hmat: Ľahká, ideálne prispôsobená pre malé ruky dieťaťa a jej dlhé nohy a krk umožňujú jej ľahké uchopenie. Jej mäkkosť podobná pokožke mamičky upokojuje a prináša dieťaťu fyziologické a emocionálne reakcie, ktoré upokojujú.

Čuch: Charakteristická vôňa prírodného kaučuku vyťaženého z miazgy Hevea poskytuje skutočnú odlišnosť, ktorá uľahčuje dieťaťu identifikovať hračku medzi všetkými ostatnými hračkami.

2. prívesok žirafa Sophie na kľúče zo 100% prírodného kaučuku: mamička bude mať zmenšenú kópiu žirafy Sophie stále pri sebe

3. „moja spomienková taška“ zo 100% organickej bavlny: na uschovanie prvých suvenírov dieťatka i jeho prvej žirafy Sophie. Táto praktická taška obsahuje na prednej strane špeciálny štítok, na ktorý môžete napísať meno a dátum narodenia vášho dieťatka.

Značka VULLI - SOPHIE LA GIRAFE

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Lacny Rychly

Overený zákazník,

skvelé ceny možnosť zľavy

Overený zákazník,

stránka seká

Overený zákazník,