Vulli Darčekový set - žirafa Sophie + hrkálka ''Sense & Soft''

Môj prvý darčekový set - žirafa Sophie & mäkká hrkálka s korálikmi kolekcia ''Sense & Soft''

Dostupnosť
Do 7 dní
Pôvodná cena
37,60€
Ušetríte
1,13€ (3%)
36,47€
30,39€ bez DPH

Vek: 0 mesiacov+

Krásne darčekové balenie obsahuje hračku žirafa Sophie zo 100% prírodného kaučuku a mäkkú hrkálku s korálikmi kolekcia ''Sense & Soft" Súčasťou balenia je darčeková taška a kartička, kam môžete napísať venovanie alebo prianie.  

Rozmery: 215 x 65 x 225 mm

Žirafa Sophie (0 mesiacov +) prvá detská hračka, ktorá stimuluje všetky zmysly!

Zrak: Tmavé kontrastné škvrny po celom tele hračky priťahujú zrak dieťaťa. Hračka sa tak pre dieťa stane dôverne známym predmetom, ktorý ľahko pozná a identifikuje. 

Sluch: Hračka obsahuje pískatko, ktoré je nielen zdrojom zábavy, ale súčasne stimulujte sluch dieťaťa a napomáha mu v pochopení vzťahu medzi príčinou a dôsledkom. 

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má niekoľko partií určených na hryzenie (antény, rohy, nožičky), a preto je ideálnym pomocníkom pri upokojovaní podráždených ďasien v dobe prerezávania zúbkov. Hračka je vyrobená zo 100% prírodnej gumy a potravinárskej farby, a preto je pre dieťa úplne bezpečná. 

Hmat: Hračka je ľahká a dokonale prispôsobená pre drobné ručičky dieťaťa, ktoré ju môže ľahko uchopiť za dlhé nôžky alebo krk. Hebkosťou pripomína jemnú pokožku mamičky, a preto v dieťati vzbudzuje pocit bezpečia a je pre neho zdrojom fyziologických a emotívnych upokojujúcich reakcií.

Čuch: Špecifická vôňa prírodného kaučukovníku umožňuje, aby dieťa hračku ľahko identifikovalo a odlíšilo od ostatných hračiek.

Hrkálka s korálikmi (3 mesiace +) 

Roztomilý, mäkký a zábavný kamarát vášho dieťatka!  

Pestré farby a rad vzorov na stimuláciu zraku dieťaťa. Množstvo mäkkých tvarov s plastovým hrkajúcim krúžkom a farebnými korálikmi vo vnútri. Dieťa túto hračku jednoducho uchopí a hrá sa s niekoľkými mäkkými krúžkami.

Značka VULLI - SOPHIE LA GIRAFE

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Komunikácia Ochota

Overený zákazník,

Super všetko

Overený zákazník,

Milý personál vedia poradiť dali viacero super možnosti, ceny super odber bol možný ihneď žiadne negatíva nemam

Overený zákazník,