Vulli Sada hračka žirafa Sophie s príveskom na kľúče

Novinka

Spolu s klasickou hračkou žirafa Sophie nájdete v balení i krásny a praktický prívesok na kľúče s miniatúrou žirafky Sophie.

Dostupnosť
Skladom
22,20€
18,50€ bez DPH

Vulli Sada hračka žirafa Sophie s príveskom na kľúče

Prvá detská hračka, ktorá stimuluje všetky zmysly dieťaťa!

Zrak: Tmavé kontrastné škvrny po celom tele hračky priťahujú zrak dieťaťa. Hračka sa tak pre dieťa stane dôverne známym predmetom, ktorý ľahko pozná a identifikuje.

Sluch: Hračka obsahuje pískatko, ktoré je nielen zdrojom zábavy, ale súčasne stimuluje sluch dieťaťa a napomáha mu pochopiť vzťah medzi príčinou a následkom.

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má niekoľko partií určených na hryzenie (uši, rohy, nožičky), a preto je ideálna na upokojenie boľavých ďasien dieťaťa pri prerezávaní zúbkov. Hračka je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku a potravinárskej farby a je pre dieťa úplne bezpečná. 

Hmat: Hračka je ľahká a dokonale prispôsobená pre drobné ručičky dieťaťa, ktoré ju môže ľahko uchopiť za dlhé nôžky alebo krk. Hebkosťou prevedenia pripomína jemnú pokožku mamičky, a preto v dieťati vzbudzuje pocit bezpečia a je pre neho zdrojom fyziologických a emotívnych upokojujúcich reakcií.  

Čuch: Špecifická vôňa prírodného kaučuku (zo stromu Hevea) umožňuje, aby dieťa hračku ľahko identifikovalo a odlíšilo od ostatných hračiek.

Kedysi dávno, celkom jednoduchý príbeh...

Malá žirafka sa narodila 25. mája v roku 1961... Na sviatok Svätej Sofie!

Vtedy mali deti k dispozícii hračky iba vo forme zvieratiek z farmy alebo obľúbených domácich maznáčikov.....

To je dôvod, prečo jedného dňa vo Francúzsku prišiel nejaký pán RAMPEAU, ktorý uviedol otáčavé  modelovanie gumy ako nový princíp výroby hračiek, s nápadom navrhnúť žirafu. Takáto figúrka exotického voľne žijúceho živočícha by bola prvou na trhu a jej veľkosť a tvar by boli ideálne i pre malé detské ručičky. 

Žirafa Sophie, ktorá vtedy vyzerala úplne rovnako ako dnes, sa začala vyrábať vo štvrtok 25. mája a od toho dňa dostala aj svoje meno.

Bol to okamžitý úspech. Mladé matky hneď vedeli, že žirafu Sophiu pre svoje deti rozhodne musia mať... A keď sa u detí objavujú prvé príznaky rastu zúbkov, žirafa Sophie im pomáha prestať plakať!

Táto správa sa niesla od domu k domu a malá žirafa sa tak stala slávnou.

Od tej doby v Európe si celé generácie detí zamilovali piskot žirafie Sophie, kedykoľvek stlačili jej bruško alebo hlavu! 

VULLI, spoločnosť so sídlom v Rumilly vo francúzskom regióne Haute-Savoie, i naďalej uchováva starostlivo strážené tajomstvo výroby tejto hračky.
 


SOPHIE sa dodnes stále "tradične" vyrába prostredníctvom náročného procesu, ktorý zahŕňa viac ako 14 ručných operácií. Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku z miazgy stromu Hevea.

Značka VULLI - SOPHIE LA GIRAFE

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar mali na sklade, doručený mi bol na druhý deň, super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Úplne super, najlepšie ceny, vždy nejaká akcia, darček, super jasná komunikácia, o každom kroku informovali, nakúpila som už 2x a budem určite ešte...

Overený zákazník,

v stredu objednane v štvrtok doručene. Skvele

Overený zákazník,